۱۵:۰۰ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه خبر داد:

انهدام باند سارقان احشام با ۳۵۰ راس دام سرقتی/ دستگیری سارق دوچرخه های شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری اعضای یک باند سه نفره سارقان احشام در بخش میمه این شهرستان و کشف ۳۵۰ رأس دام سرقتی خبر داد.

به گزارش شاهین پرس، فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری اعضای یک باند سه نفره سارقان احشام در بخش میمه این شهرستان و کشف ۳۵۰ رأس دام سرقتی خبر داد و گفت: ماموران فرماندهی انتظامی بخش میمه شهرستان شاهین شهر حین گشت زنی و سرکشی از دامداری های این منطقه به یک دستگاه کامیونت ایسوز و یک سواری پراید مشکوک و آنها را متوقف کردند.

سرهنگ رجبعلی مختاری با اشاره به اینکه کامیونت حامل تعداد ۷۸ راس دام بود افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد این افراد احشام را از یک دامداری سرقت کرده و قصد فرار داشتند که دقت و سرعت عمل ماموران مانع از این سرقت شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: دام های سرقتی به مالک آنها بازگردانده شد و سه سارق دستگیر شده به سرقت ۳۵۰ راس دام طی هفت مورد سرقت از دامداری های شهرستان شاهین شهر اعتراف کردند.

مختاری اذعان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و هر سه سارق جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان به مالکان احشام هشدار داد: ضمن خودداری از ورود افراد غریبه تحت عنوان مشتری دام به محل نگهداری احشام، محل نگهداری احشام را به سیستم های مجهز حفاظتی مجهز کرده و در صورت مشاهده وسایل نقلیه یا پرسه زنی افراد مشکوک در اطراف محل نگهداری احشام شماره پلاک خودرو را یادداشت و سریعا موضوع را به پلیس اطلاع داده شود.

سارق دوچرخه های شهروندان شاهین شهری دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری یک سارق حرفه ای دوچرخه و کشف هفت دوچرخه سرقتی خبر داد .

سرهنگ رجبعلی مختاری اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت دوچرخه از پارکینگ منازل در شهرستان شاهین شهر، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران در این زمینه با بکارگیری یکسری اقدامات تخصصی موفق شدند فرد سارق را که یکی از سارقان حرفه ای بود شناسایی و پس از هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ مختاری بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.