درباره ما

 

بسمه تعالی

پایگاه خبری «شاهین پرس» صدایی از شهرستان شاهین شهر و میمه

«پایگاه خبری شاهین پرس » نخستین پایگاه خبری رسمی و مستقل شهرستان شاهین شهر و میمه است که در آبان ماه سال ۱۳۹۱ راه‌‌اندازی شده و از نسخه دوم این سایت در پایان خرداد ماه رونمایی شد.

پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه با نام «شاهین پرس» و با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق به کاربران بخصوص همشهریان عزیز، با جمع آوری اخبار آغاز به کار کرده است.

در این مدت زمان، «شاهین پرس» جایگاه خوبی بین مخاطبان باز کرده و تعداد زیادی مخاطب جذب نموده است. گواه این ادعا پاسخ گویی به سئوالات و گفتگوی مسئولین شهرستان می باشد.

درانتخاب این سایت رعایت کامل قوانین و مقررات و منافع جمهوری اسلامی ایران مد نظر بوده است و همچنین سایت خبری شاهین پرس در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و ستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری به ثبت رسیده است.

یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی کشور، حضور موثر رسانه های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

از همین رو پایگاه خبری تحلیلی”شاهین پرس” در سال ۱۳۹۱ به همت جمعی از دانشجویان شهرستان شاهین شهر پایه گذاری شد. هدف این جمع پوشش خلأ رسانه مستقل شهرستان شاهین شهر و میمه در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، استان، ایران و جهان بود.

راهبرد اصلی شاهین پرس

* «شاهین پرس» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «شاهین پرس» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «شاهین پرس» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

افق شاهین پرس

«شاهین پرس» در چشم انداز آتی خود، به عنوان یکی از سایت های برتر کشور و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی شهرستان شناخته خواهد شد.

رسالت

  • «شاهین پرس» از سیاه‌نمایی، القای یأس و ناامیدی و چشم‌ بستن بر تلاش های خالصانه قاطبه مسئولان نظام اسلامی اعلام بیزاری و برائت دارد و کارکرد اول رسانه را در ترویج امید، نشاط، پشتکار، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردا می‌داند.
  • ماموریت شاهین پرس به عنوان پایگاه خبری تحلیلی نخست شهرستان شاهین شهر و میمه، علاوه بر کشف «استعداد دیجیتالی» در فضای مجازی، می کوشد در راه ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.
  • «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست راهبرد اصلی رسانه ای شاهین پرس بوده و از همین رو علاوه بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن اسلامی تاکید می کند.
  • امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی، پرهیز از تخریب افراد و ارائه نقد منصفانه و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.
  • شاهین پرس به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

ارتباط با ما
جهت ارتباط با شاهین‌ پرس می‌توانید از طریق رایانامه سایت به نشانی info@shahinpress.ir  نظر، دیدگاه واخبار خود را ارسال نمایید.

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.