۰۸:۲۸ - یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶

با حضور شاعران نوجوان؛

انجمن ادبی عاشورایی در مرکز شاهین شهر برگزار شد/تصاویر

پسنده مدیر مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر گفت: انجمن ادبی عاشورایی با هدف نهادینه کردن ارزش های تربیتی و انسان ساز واقعه عاشورا در ذهن و روح کودکان با حضور شاعران نوجوان در این مرکز برگزار شد.

به گزارش شاهین پرس، مدیر مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر از برگزاری انجمن ادبی عاشورایی در این مرکز خبر داد و گفت: انجمن ادبی عاشورایی با عنوان “محرم در کوچه های شهر من” به مناسبت ماه محرم در این مرکز برگزار شد.

فریبا پسنده اضافه کرد: هدف از برگزاری این انجمن نهادینه کردن ارزش های تربیتی و انسان ساز واقعه عاشورا در ذهن و روح کودکان در پرتو آشنایی با معارف اسلامی و ترویج فرهنگ عاشورا و مکتب ائمه معصومین(ع) بود.

وی افزود: انجمن ادبی عاشورایی با نگاهی به آیین های دینی و مذهبی و با شعار “هر کودک نشانی از خداست” با حضور اعضا و شاعران نوجوان مراکز فرهنگی شهرهای گز، حبیب آباد، ملک شهر و شاهین شهر برگزار شده بود و آثار ادبی اعضای انجمن توسط کارشناس مسئول مرکز آفرینش های ادبی استان و بانوی مثنوی خوان شاهین شهر مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

مدیر مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر خاطرنشان کرد: با توجه به فراخوان استانی «محرم در کوچه های شهر من» بیش از ۲۰ اثر اعضا نوجوان مراکز انتخاب و برگزیده شد که «سرخی واژه های محرم» در بخش اثر خوانی انجمن ادبی قرائت و سپس مورد نقد و بررسی سایر اعضا قرار گرفت و در ادامه نمایش «کودکان کربلا» برگرفته شده از کاروان کربلا نیز توسط اعضا نوجوان مرکز اجرا شد.

انتهای پیام/

One Response to “انجمن ادبی عاشورایی در مرکز شاهین شهر برگزار شد/تصاویر”

  1. پرینتر گفت:

    ممنونم از مطالب مفید سایتتون.پاینده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.