۱۳:۳۱ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

فرمانده نیروی انتظامی شاهین شهر و میمه خبر داد:

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در شاهین شهر

سرهنگ مختاری از انهدام و دستگیری اعضای باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که قصد عبور از محورهای مواصلاتی شهرستان را داشتند خبر داد.

به گزارش شاهین پرس، فرمانده نیروی انتظامی شاهین شهر و میمه با اعلام خبر انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مبادی ورودی شاهین شهر خبر داد و گفت:اعضای یک باند پنج نفره که قصد انتقال محموله ۱۰۰ کیلویی مواد افیونی به سمت تهران را داشتند در عملیات ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه دستگیر شدند.

سرهنگ رجبعلی مختاری اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهین شهر و میمه با اشرافیت علمی و تخصصی خود از عبور اعضای باند قاچاق مواد افیونی از محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع و بلافاصله موضوع دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام مسئول افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اقدامات اطلاعاتی خود دریافتند که اعضای این باند محموله ای از مواد مخدر را از شیراز در داخل پنج دستگاه خودروی سواری بارگیری کرده و قصد دارند با عبور از محورهای مواصلاتی شهرستان محموله مذکور را به تهران انتقال دهند.

وی ادامه داد: بر همین اساس اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با کمین در محورهای مواصلاتی و همکاری مأموران کلانتری ۱۲ شاهین شهر،  موفق شدند پنج دستگاه خودروی قاچاقچیان را قبل از ورود به شاهین شهر شناسایی و متوقف کنند.

سرهنگ مختاری خاطرنشان کرد: در این عملیات پنج راننده که همگی از اعضای این باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر بودند دستگیر و مقدار ۹۰ کیلو تریاک و ۱۰ کیلو هروئین در بازرسی از خودروهای آنان کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.