۲۱:۰۴ - پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه:

ولایت فقیه نعمت ارزشمند انقلاب اسلامی/ تداوم انقلاب اسلامی معجزه بزرگ الهی

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: سند چشم انداز ۵ ساله شهرستان تدوین شده است که در دهه فجر رونمایی خواهد شد.

 

neshastfarmandar1

 

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نا”، مصطفی هادی‌زاده فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در نشست خود با اصحاب رسانه اظهار داشتند: پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه و عنایت خاص الهی بود، اما تداوم این انقلاب در طی ۳۵ سال یک معجزه بزرگ‌تری بود. و شکر نعمت این انقلاب حفظ این سرمایه‌ها است؛ حفظ عزت و استقلال ملی، استقلال سیاسی، خودباوری ملی، خودباوری فرهنگی، شجاعت مردم، وحدت و عدالت، توسعه علمی در راستای شکر نعمت‌ها است.

 

این نشست که با حضور معاون سیاسی امنیتی و بخشدار مرکزی برگزار شده بود، در ابتدا فرماندار شهرستان با بهره گیری از آیه ۲۶ سوره انفال در مبحث انقلاب اسلامی اظهار داشتند: اولین مؤلفه این بود که ما اندک بودیم در برابر دشمنان، بسیار ترسناک بودیم در دوران ستم شاهی، اگردینداری می کردیم با ترس و واهمه بود، در آن دوران اگر کسی رساله عملیه داشت با ترس و در خفا استفاده می کرد.
فرماندار شاهین شهر و میمه افزود: امروز زیر چتر نظام اسلامی شاهد مستقل‌ترین و باثبات‌ترین و متعهدترین حکومت در کره زمین هستیم، نصرت الهی را فراموش نکردیم همه توطئه‌ها، ترورها، فتنه‌ها و هجمه‌های نظام استکباری در برابر همه اینها نصرت الهی را داشتیم.
هادی‌زاده افزود: رزق نیکوی انقلاب اسلامی نعمت ارزشمند ولایت فقیه است، عزت و اقتدارما شکست هیمنه آمریکا و بیداری اسلامی می باشد که به عنوان رزق طیب ملت ایران است، و شکر این نعمتها حفظ این نعمتها است.

 

neshastfarmandar1

 

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه و عنایت خاص الهی بود، اما تداوم این انقلاب در طی ۳۵ سال یک معجزه بزرگ‌تری بود. و شکر نعمت این انقلاب حفظ این سرمایه‌ها است؛ حفظ عزت و استقلال ملی، استقلال سیاسی، خودباوری ملی، خودباوری فرهنگی، شجاعت مردم، وحدت و عدالت، توسعه علمی در راستای شکر نعمت‌ها است.

 

هادی‌زاده با بیان اینکه ستاد دهه فجر شهرستان با ۱۷ کمیته تخصصی و ستادهای فرعی از مدت‌ها قبل در شهرهای گز برخوار، گرگاب و بخش میمه شروع به فعالیت نمودند، افزود: برنامه های دهه فجر شهرستان در دو دسته، برنامه‌های عمومی که در طول دهه اجرا می شود و برنامه‌های ویژه و خاص تدوین شده است.

 

ایشان برنامه‌های عمومی را به شرح ذیل معرفی نمودند: آذین بندی شهری و اماکن که در مکاتبه با مدیران شهری و بخشداران نیز مورد تأکید قرار گرفت، در مسجد المهدی اولین مسجد شاهین شهر به عنوان پایگاه انقلاب برای ۱۰ شب ۱۰ برنامه فرهنگی متفاوت همراه با سخنرانی و مسابقات فرهنگی پیش بینی شده است، برگزاری مسابقات پهلوانی استانی تیم نونهالان در ورزشگاه ذوالفقار، نشست تخصصی شعر و ادب، برگزاری مسابقات ورزشی بانوان، برگزاری جشن انقلاب در ۲۷ مسجد شهرستان، برپایی نمایشگاههای عکس و پوستر از دستاوردهای نظام و انقلاب، دیدار از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و محرومین، توجه ویژه به محرومین شهرستان با تهیه و توزیع ۲۵۰۰ سبد کالا، برگزاری مسابقات جام فجر، بیان دستاورد‌های انقلاب توسط روحانیون در سطح مساجد و مدارس شهرستان و افتتاح پروژه‌های عمرانی می باشد.

 

neshastfarmandar3

 

فرماندار شهرستان برنامه‌های ویژه و شاخص دهه فجر شهرستان نواختن زنگ انقلاب در ساعت ۹:۳۳ دقیقه روز ۱۲بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی و به یادماندنی حضرت امام (ره) به کشور اسلامی که درسطح کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و کارخانجات بصدا در می آید و به صورت نمادین در ۳ مدرسه در شهرهای شاهین شهر، گز، گرگاب و میمه با حضور مسئولین انجام خواهد شد. برگزاری همایش ولایت فقیه در تالار شیخ بهایی شاهین شهربه همت دفتر امام جمعه، جشن بهار ان در زمستان ویژه کودکان در فرهنگسرای پردیس، همایش دختران امروز مادران فردا، همایش مادربزرگ‌ها و نوه‌ها، اجرای صبحگاه مشترک دانش آموزی در ورزشگاه ملت، همایش نوجوان و رسانه در تالار شیخ بهایی، همایش عفاف و حجاب، غبارروبی و عطر افشانی همزمان ۲۸ گلزار شهدای شهرستان، برگزاری یادواره شهدای زرهی سپاه استان با حضور خانواده‌های معزز شهدا، اردوی دانش آموزی و عزیمت گروه‌های دانش آموزی به شهر خمین زادگاه امام راحل جهت بازدید از منزل حضرت امام (ره) و زیارت مرقد امام راحل، همایش تجلیل از هنرمندان و ورزشکاران در شهر گز مراسم شب شعر انقلاب، پیاده روی مادران و دختران در پارک انقلاب،همایش هواپیماهای کاغذی در فرهنگسرای اشراق، ویزیت رایگان خانواده‌های محرومین با همکاری کمیته امدادامام (ره) و هلال احمر شهرستان، محفل انس با قرآن با حضور جواد فروغی قاری بین المللی قرآن کریم در تالار شیخ بهایی و در نهایت راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه در همه شهرها و بخش‌ها و روستاهای شهرستان با حضور گسترده مردم انقلابی شهرستان خواهد بود.

 

هادی‌زاده با اشازه به پروژه‌های شاخص عمرانی شهرستان افزود: سند چشم انداز ۵ ساله شهرستان تدوین شده است که در دهه فجر رونمایی خواهد شد. تدوین شناسنامه سیاسی شهرستان که یک نسخه آن نیز در اختیار استانداری قرار گرفته و بسیار متقن تهیه شده است شامل موضوعات مختلفی در حوزه‌های سیاسی، انتخاباتی و تقسیمات کشوری می باشد. تدوین شناسنامه امنیتی شهرستان که بسیار موشکافانه، دقیق و واقع بینانه کارشده است که و مبنای کار مدیران در شهرستان می باشد، تهیه شده است.

 

فرماندار شهرستان افزود: پروژه مسکن مهر شهرستان شاهین شهر و میمه که بالغ بر ۷۲۰۰ واحدمی باشد که در دهه مبارک فجر افتتاح ۳۲۰۰ واحد از کل پروژه ۶۱۲۰ واحد مسکن مهر شاهین شهر، فاز اول و دوم با ۳۱۰ واحد از کل پروژه ۴۴۱ واحدی مسکن مهر شهر گرگاب و افتتاح مسکن مهر میمه را شاهد خواهیم بود.

 

neshastfarmandar5
هادی‌زاده فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، دیگر پروژه‌هایی را که در دهه مبارک فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور استاندار افتتاح خواهند شد را به شرح ذیل معرفی نمودند:
پروژه‌های شهرداری شاهین شهر: بهره‌برداری و افتتاح ساختمان تاکسیرانی شاهین شهر، افتتاح پروژه ورزشگاه خانه کارگر شاهین شهر و ورزشگاه حاجی‌آباد، فرهنگسرای گلدیس، بهره‌برداری از روکش آسفالت معابر سطح شهر.
پروژه‌های اداره اوقاف شهرستان: بهره‌برداری از موقوفه مسجد قائم واقع در خیابان نظامی شاهین شهر، بهره‌برداری از ایوان و حرم امامزاده سیده صالحه خاتون روستای ازان، بهره‌برداری از منبت کاری و تجهیز حرم امامژاده قاسم روستای مورجه خورت به عنوان پایگاه معنوی شهرستان، تکمیل و تجهیز امامزاده محمد باغمیران.
پروژه‌های ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه: بهره‌برداری از مجموعه اداری سوله ۹ دی ناحیه شاهین شهر، افتتاح و بهره‌برداری ساختمان حوزه مقاومت امام حسین(ع) واقع در شهرک گلدیس، افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان حوزه مقاومت حضرت زینب(س) واقع در شهرک گلدیس، افتتاح و بهره‌برداری از سالن ورزشی و مجموعه اداری صالحین حوزه امام حسن(ع) شهر گز،
پروژه‌ تعاونی مسکن طلاب: افتتاح و بهره‌برداری از مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی مسکن طلاب واقع در شهرک گلدیس

 

neshastfarmandar4

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.