۱۱:۲۷ - شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

حاجی دلیگانی خبر داد:

رئیس‌جمهور تیرماه به استان اصفهان سفر می کند

نماینده مردم شاهین‌شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر تیرماه دکتر روحانی به استان اصفهان، به ۹ پیشنهاد دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار نیز رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش شاهین پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، جمعه شب در همایش حماسه‌سازان و یادواره شهدای حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در شاهین‌شهر، از سفر رئیس جمهور در تابستان سال جاری به استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: دکتر روحانی در سفرتیرماه خود به استان اصفهان، به ۹ پیشنهاد دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار نیز رسیدگی خواهد کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، افزود: در جلسه‌ای که به‌تازگی با حضور استاندار اصفهان و چند تن از معاونان عباس رضایی در استانداری تشکیل شد پیش نهاد گنجاندن شروع برخی از طرح‌ها در سفر تابستانی رئیس‌جمهور به استان اصفهان مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: این پیشنهاد‌ها در حوزه‌های اقتصادی، تولید، اشتغال و عمرانی است که در صورت تصویب به رونق بیشتر دو شهرستان منجر خواهد شد.

حاجی دلیگانی، با اشاره به برخی از درخواست های پیگیری شده در سطح ملی اشاره کرد و افزود: در خصوص موضوع افزایش قیمت‌های کالای مورد نیاز مردم ۹۶ مورد، اشتغال ۲۵۱ مورد، ۳۸۶ مورد پیگیری در خصوص وضعیت معیشتی مردم، رفع موانع تولید ۴۲۲ مورد پیگیری، تذکر، سؤال و استیضاح از وزیران صورت گرفته است.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: در ادامه پیگیری طرح‌های عمرانی در دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار، احداث تأسیسات فاضلاب و تصفیه‌خانه ۱۳ شهر این دو شهرستان، احداث بیمارستان برخوار، متروی شاهین‌شهر- اصفهان، بازسازی بیمارستان میمه و آزادراه پیامبر اعظم(ص) از امسال دارای ردیف بودجه سالانه کشوری شدند.

وی اظهار کرد: طرح‌های تأسیس شهرک پوشاک و بندر خشک با حضور داوطلبانه جمعی از فعالین اقتصادی تهیه و به معاونان استاندار اصفهان ارائه‌شده است؛ طرح شهرک پوشاک در صورت اجرا و بهره‌برداری به‌تنهایی ۱۲۰ هزار شغل برای مردم استان اصفهان ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.