۱۸:۴۴ - پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

با حضور مدیریت بحران شش شهرستان؛

کارگاه آموزش و تمرین ستاد مدیریت بحران استان اصفهان در شرکت هواپیماسازی هسا برگزار شد+ تصاویر

کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شش شهرستان استان اصفهان به مدت سه روز در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) برگزار شد.

به گزارش شاهین پرس؛ کارگاه سه روزه آموزش و تمرین ستاد شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان اصفهان با حضور شهرستان های اصفهان، برخوار، شاهین شهر و میمه، خمینی شهر، نجف آباد و فلاورجان، به میزبانی شاهین شهر از عصر روز چهارشنبه در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) برگزار شده است.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار شاهین پرس، هدف از برگزاری این دوره آموزشی را افزایش سطح آمادگی دستگاه های امدادی و اجرائی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اصفهان عنوان کرد و افزود: ۱۴۰ نفر از مجموعه مدیران شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در این دوره آموزشی با آخرین دستاوردهای علمی و عملیاتی پیشگیری و کنترل حوادث آشنا شدند.

رسول صالح، افزود: دستگاه های شرکت کننده در این دوره آموزشی علاوه بر سناریو نویسی و اصول مدیریت بحران، پیشگیری و کنترل حوادث و مخاطرات طبیعی از قبیل سیل، زلزله، وقوع حریق با روشهای جستجو، نجات و اسکان موقت آسیب دیدگان، مهندسی بازگشایی معابر، نظم و امنیت و افکار عمومی، بهداشت روانی و تدوین سناریوهای عملیاتی برای کنترل حوادث را آموختند.

وی افزود: احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در محل برگزاری کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان اصفهان در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) حضور یافت و از نزدیک در جریان روند برگزاری این کارگاه قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.