۱۰:۰۴ - یکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶

بر اثر لغزندگی جاده؛

واژگونی اتوبوس مسافربری هفت کشته بر جای گذاشت/ تصاویر

یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولولو شب گذشته با ۲۷ مسافر در سه کیلومتری پلیس راه شاهین شهر دچار حادثه شد که هفت نفر از مسافران جان باخته و تعدادی نیز مجروح شدند.

به گزارش شاهین پرس؛ معاونت عملیات و اطفاء سازمان آتش نشانی شاهین شهر در گفتگو با خبرنگار شاهین پرس؛ از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان خبر داد و افزود: ساعت دو و ۵۳ دقیقه بامداد امروز یکشنبه از طریق سامانه دریافت پیام مطلع شدیم که یک دستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان حدفاصل پل سلیمان خاطر به مورچه خورت واژگون شده است که بلافاصله تیم عملیاتی ایستگاه شماره دو و فراخوان ایستگاه شماره یک آتش نشانی شاهین شهر به همراه تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند.

سرآتش نشان مرتضی جهانگیری اضافه کرد: تیم عملیاتی به سرعت با ایجاد کارگاه امن امدادی وارد عمل شده و با استفاده از تجهیزات نجات اعم از ست های هیدرولیک، جک های بادی و… مصدومین و جانباختگان محبوس شده حادثه با اولویت مصدومین آزادسازی و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شده و خودرو نیز با جرثقیل منتقل و مسیر برای تردد باز شد.

رئیس پلیس راهور شهرستان نیز به خبرنگار شاهین پرس، گفت: شب گذشته یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۲۷ مسافر از شیراز به سمت تهران در حرکت بود که در سه کیلومتری پلیس راه شاهین شهر – کاشان واژگون شد که هفت سرنشین آن جان باخته و ۱۹ نفر مجرو ح شدند.

سرهنگ محمد زارع علت حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مجاز در جاده لغزنده بیان کرد و افزود: مصدومان حادثه بلافاصله توسط عوامل اورژانس حاضر در صحنه به بیمارستان گلدیس شاهین شهر اعزام شدند.

انتهای پیام/

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.