۱۹:۵۱ - جمعه ۰۸ دی ۱۳۹۶

نماینده ولی فقیه در سپاه شاهین شهر و میمه:

بزرگترین خسارت فتنه ۸۸ تغییر فرهنگ خدمتگزاری به قدرت طلبی در انتخابات است

نماینده ولی فقیه در سپاه شاهین شهر و میمه، با اشاره به خسارت مالی ‏‏۳۲۴ هزار میلیارد تومانی فتنه ۸۸ برای کشور، گفت: به تعبیر رهبر انقلاب بزرگترین خسارت فتنه ۸۸ تغییر فرهنگ خدمتگزاری به قدرت طلبی در انتخابات است که اصلاح آن سال ها زمان نیاز دارد.

به گزارش شاهین پرس؛ نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه، پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر گرگاب، با اشاره به مقام والای حضرت معصومه(س)، گفت: طبق روایات ما ایشان مقام شفاعت دارند.

حجت الاسلام جواد احمدی با بیان اینکه مطابق تعالیم قرآن باید روزهای خاص و ویژه را به یاد مردم بیاوریم، افزود: در این بازخوانی ایام الله نشانه های ویژه ای برای مردم وجود دارد و ما نباید اتفاقاتی مانند فتنه ۸۸ و حماسه نهم دیماه را فراموش کنیم، چرا که این یادآوری برای آینده ما مفید است و اعتماد به نفس خوبی به ما برای ایستادگی در برابر فتنه ها می دهد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره پشت پرده های فتنه ۸۸، خاطرنشان کرد: هنوز جای کار زیادی برای تحلیل و تبیین و روشن کردن زوایا و ابعاد مختلف فتنه ۸۸ وجود دارد، دشمنان گرچه با محاسبات خیلی دقیق فتنه را طراحی کرده بود اما ملت ایران را نیز درست نشناخته بودند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه‏ حرکت انقلاب اسلامی را همواره مانعی بر سر راه منافع استکبار دانست و تصریح کرد: به همین دلیل استکبار از همان ابتدای حرکت در قبل از انقلاب تا همین امروز لحظه ای دست از توطئه علیه انقلاب و ملت ایران بر نداشته است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به برآورد ۳۲۴ هزار میلیارد تومانی خسارت مالی فتنه ۸۸ برای کشور، اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند انتخابات برای خدمت به مردم بود، اما دشمن ادبیات انتخابات را تغییر داد و ضربه بزرگ فرهنگی به ملت زدند و انتخابات را به رقابت برای کسب قدرت تبدیل کردند، رهبر انقلاب فرمودند سال ها زمان می خواهد تا این فرهنگ غلط دوباره اصلاح شود و به ادبیات خدمتگزاری برگردد.

وی ‏ایمان و اعتقاد مردم به اصول انقلاب را عامل مهم پیروزی نهم دیماه ۸۸ دانست و گفت: متأسفانه عده ای از مسئولان در کشور از ابتدای انقلاب تاکنون خودشان را محور انقلاب فرض می کنند، اما مردم در سال ۸۸ نشان دادند که شخصیت ها برایشان محور نیستند و در نهایت به فتنه گران پشت کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه‏ با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره افرادی که سال ها مدیریت کشور را در دست داشتند و امروز به اپوزیسیون نظام تبدیل شده اند، ابراز کرد: مردم تا زمانی از این افراد تبعیت می کنند که در مسیر انقلاب و ارزش های اسلام گام بردارند و اگر احساس کنند این افراد از مسیر حق خارج شده اند دیگر روی خوش به آن ها نشان نخواهند داد.

حجت الاسلام احمدی ‏با بیان اینکه بصیرت عامل مهم حرکت انقلابی مردم در برابر فتنه ها و افراد منحرف است، گفت: در طول تاریخ اسلام افراد ریشه داری با سابقه های طولانی وجود داشته اند که امیرالمؤمنین وقتی انحراف و ثروت اندوزی آن ها را مشاهده کردند، آن ها را طرد و عزل کردند و شریح قاضی از جمله آن افراد است.

وی با توصیه مردم به لزوم حفظ بصیرت همیشگی برای آمادگی در برابر فتنه های آینده، بیان کرد: امروز شرایط ما در جهان شرایط بسیار خوبی است و ما یقین داریم که در کارزار میان حق و باطل پیروزی با ما خواهد بود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.