۱۱:۴۵ - یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵

همزمان با ایام ولادت نبی مکرم اسلام(ص)

اولین نسخه ترتیل کامل قرآن وزارت ارشاد با صدای «حنانه خلفی» تقدیم رهبر معظم انقلاب خواهد شد

محمدرضا پورمعین از ارسال نسخه‌های ترتیل کل قرآن کریم حنانه خلفی به دفتر وزیر ارشاد برای تقدیم آن به مقام معظم رهبری طی چند روز آینده خبر داد.

به گزارش شاهین پرس، تولید نسخه صوتی ترتیل کل قرآن کریم با صدای حافظ خردسال کشورمان «حنانه خلفی» که با اجازه شرعی مقام معظم رهبری میسر شده بود، به پایان رسیده است و طی روزهای آینده توسط صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تقدیم رهبر معظم انقلاب خواهد شد.

«حنانه خلفی» حافظ کل قرآن کریم است که ۹ سال سن دارد و طی ۳ سال گذشته درخشش چشمگیری در مجامع قرآنی داخل و خارج از کشور داشته است. او اخیراً در مسابقات حفظ کل قرآن کشور امارات متحده عربی شرکت کرد و موفق به کسب مقام برتر در این مسابقات شد.

به‌گفته محمدرضا پورمعین نسخه‌ای از ترتیل کامل حنانه خلفی در دبی به شخصیتها، داوران و شرکت‌کنندگان در مسابقات حفظ قرآن امارات متحده عربی، هدیه شده که مورد استقبال فراوان آنها قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تولید نسخه تصویری این ترتیل نیز به پایان رسیده است، گفت: آماده‌سازی این نسخه کمی طول خواهد کشید.

پورمعین در رابطه با نحوه توزیع این اثر قرآنی با اعلام اینکه این مسئولیت به مؤسسه قرآنی و فرهنگی امام هادی(ع) سپرده شده است، افزود: با آغاز ایام ولادت حضرت رسول(ص) آمادگی دریافت سفارشات برای توزیع این اثر فرهنگی وجود دارد.

وی در این رابطه افزود: اگر کسانی به‌خصوص از بین مؤسسات قرآنی، جهت نمایندگی توزیع ترتیل خانم خلفی در استانها و شهرستانها اعلام آمادگی کنند از آن استقبال خواهیم کرد.

مدیر مؤسسه قرآنی و فرهنگی پیروان امام هادی(ع) با ابراز اینکه تیراژ نخستین این کار ۱۰۰ هزار نسخه است، در رابطه با عواید مادی فروش این اثر گفت: طبق توافقی که بین معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد و پدر خانم خلفی صورت گرفته است ۱۴ درصد سود فروش دوره ترتیل حنانه خلفی به آنها پرداخت خواهد شد و مابقی درآمد آن از سوی مؤسسه امام هادی(ع) در اختیار معاونت قرآن و عترت قرار می‌گیرد تا در امور قرآنی هزینه شود.

پورمعین با اظهار اینکه تمامی هزینه‌های تولید و توزیع این اثر به‌عهده معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد بوده است، در رابطه با سهم مؤسسه امام هادی(ع) برای توزیع این اثر گفت: فکر نمی‌کنم این سهم بیش از ۲۵ تا ۳۰ درصد از فروش کار باشد.

انتهای پیام/تسنیم

پاسخ دهید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.