۰۹:۰۹ - سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

مدیر کمیته امداد شاهین شهر و میمه خبر داد:

جمع آوری و توزیع ۴۵۰ میلیون ریال زکات فطره در شهرستان/ اعلام آمادگی ۵۷حامی برای حمایت از ۶۵ یتیم بی سرپرست

شاه نظری مدیر کمیته امداد شاهین شهر و میمه گفت: ۵۷ نفز از مردم خیر و نیکوکار شهرستان برای حمایت از ۶۵ یتیم بی سرپرست با ثبت نام در طرح محسنین اعلام آمادگی کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگویی با شاهین پرس؛ ضمن قدردانی از مردم خیر و نیکوکار شهرستان در یاری نیازمندان گفت: به منظور اجرای طرح ثبت نام از حامیان ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان تعداد هفت پایگاه در مساجد و مصلی های نماز جمعه اقدام به ثبت نام از حامیان می کرد که ۵۷ خیر حمات ماهیانه ۶۵ یتیم را برعهده گرفتند.

وی با اشاره به برگزاری دو مراسم افطاری همزمان با ولادت کریم اهل بیت(ع) ویژه ۴۰۰ نفرازایتام خاطرنشان کرد: در طرح اطعام و افطار مددجویان، با کمک مردم خیر و نیکوکار شهرستان بیش از یک هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم و دو هزارو ۷۰۰ سبد غذایی شامل انواع اقلام مواد غذایی و خوراکی از قبیل روغن، برنج، رب گوجه فرنگی،گوشت و غیره به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) سطح شهرستان توزیع گردید.

علی شاه نظری در ادامه از جمع آوری مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال زکات فطره و کفارات خبر داد و افزود: مومنین روزه دار شهرستان شاهین شهر و میمه در روز عیدسعید فطر در ۵۰ پایگاه کمیته امداد امام(ره) شهرستان مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال زکات فطر و کفاره پرداخت کردند که بلافاصله پس از جمع آوری بین نیازمندان توزیع شد.

وی در پایان به بازدید و دلجویی مسئولان و خیرین شهرستان از مددجویان و ایتام اشاره کرد و افزود: در قالب طرح مفتاح الجنه خیران و مسئولان شهرستان برای دلجویی و رسیدگی به وضعیت خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) به همراه هدایایی به منازل مددجویان رفته و با آنان دیدار کردند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.