۱۱:۳۳ - جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

هر ۴۰ دقیقه یک تعرض!

آمار تجاوز به کودکان در فرانسه نیز با ۲۰ درصد افزایش از پنج هزار و ۷۵۱ مورد در سال ۲۰۱۰ به شش هزار و ۹۳۶ مورد در سال ۲۰۱۴ میلادی افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا”  روزنامه فرانسوی ‘لو فیگارو’ در گزارشی از افزایش قابل توجه موارد هتک حرمت به زنان و کودکان در فرانسه در پنج سال گذشته خبر داد.

این روزنامه فرانسوی در گزارشی با اعلام اینکه موارد هتک حرمت زنان در فرانسه با افزایش ۱۸ درصدی به ۳۳ مورد در روز رسیده، گزارش داد: در سرزمین‌های تحت حاکمیت فرانسه، هر ۴۰ دقیقه یک نفر مورد تجاوز قرار می‌گیرد.
بر پایه این گزارش، تعداد موارد تجاوز که به مقامات گزارش شده است از ۱۰ هزار و ۷۶۲ مورد در سال ۲۰۱۰ میلادی به ۱۲ هزار و ۷۶۸ مورد در سال ۲۰۱۴ رسیده است.
لوفیگارو همچنین عنوان کرد: آمار تجاوز به کودکان نیز با ۲۰ درصد افزایش از پنج هزار و ۷۵۱ مورد در سال ۲۰۱۰ به شش هزار و ۹۳۶ مورد در سال ۲۰۱۴ میلادی افزایش یافته است.
این روزنامه فرانسوی نوشت: در بسیاری از موارد قربانیان شکایت نمی‌کنند و گزارش این روزنامه به موارد اعلام شده به پلیس و ارائه شده به دادستانی مربوط می‌شود.
این گزارش حاکی است، بیشترین آمار شکایت از هتک حرمت به منطقه ‘گویان’ مربوط می‌شود که میزان آن، بطور متوسط دو هزار مورد در سال عنوان می‌شود.
گویان در آمریکای جنوبی واقع است. ‘مارتینیک’ و ‘گوادلوپ’ نیز از دیگر مناطق ماورای بحار در جایگاه دوم و سوم این آمار مجرمانه قرار می‌گیرند.
لو فیگارو همچنین اعلام کرد: پاریس با ثبت حدود ۶۰۰ مورد تجاوز به عنف در سال ۲۰۱۴ میلادی در جایگاه چهارم قرار دارد.

منبع:راه دانا

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.