۰۸:۲۷ - دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های جهاد کشاورزی

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، ۵ پروژه کشاورزی در بخش آب و خاک و امور دام در سطح شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نابه مناسبت هفته جهاد کشاورزی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، ۵ پروژه کشاورزی در بخش آب و خاک و امور دام در سطح شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تقدیر از تولید کنندگان و مجریان طرحهای کشاورزی به تبیین سیاست های دولت تدبیر و امید پرداخته  و بر حمایت همه جانبه دولت از بخش کشاورزی،دامداری و خصوصا طرح های اشتغال زا در شهرستان تاکید نمود.

در  ادامه این مراسم ، در بخش امور دام، پروژه گاوداری شیری ۲۰۰ راسی مولد مسیبی، با هزینه ۲۹۰۰۰ میلیون ریال،تولید سالیانه ۱۵۰۰ تن در سال و با اشتغال زایی ۸ نفر مستقیم  که در زمینی به مساحت ۳/۲ هکتار  در شهر گرگاب ، همچنین پروژه مرغداری تخم گذار ۳۰۰۰۰ قطعه ای کریمی پور در زمینی به مساحت ۱ هکتار و اشتغال زایی ۴ نفر مستقیم  با هزینه ای بالغ بر ۱۱۶۰۰ میلیون ریال افتتاح گردید.

لازم بذکر است، احداث و بهسازی کانال آبرسانی بطول۱۰۳۰ متردر  روستاهای لوشاب و ازان و بازسازی و مرمت قنات روستای زیاد آباد از دیگر پروژهای جهاد کشاورزی بود، که بصورت همزمان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

501_jah205 501_jah206

501_jah201

501_jah202

501_jah203

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.