۲۰:۵۱ - پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

رئیس پلیس آگاهی اصفهان خبر داد:

کشف ۱۰۰۰ تن برنج احتکار شده در مورچه خورت

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در راستای برخورد ویژه با محتکران و ناامن کنندگان امنیت بازار با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان انباری با هزار تن برنج احتکار شده در شهرک صنعتی مورچه خورت این استان، شناسایی و با دستور مقام قضایی نسبت به پلمب آن اقدام شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نابه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “ستار خسروی”رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان در پی کسب خبری مبنی بر احتکار برنج توسط یک شرکت تولیدی کارتن پلاست در شهرک صنعتی مورچه خورت موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 با تحقیقات صورت گرفته و اطمینان از درستی موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضایی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام و مشاهده شد که در یکی از سوله های شرکت برنج خارجی انبار شده است.

این مقام مسئول با اشاره به احراز احتکار بودن این مقدار برنج توسط نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت عنوان داشت: در این عملیات مقدار هزار تن برنج با مارک خارجی کشف شد.

سرهنگ خسروی تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و با فرد متخلف برخوردهای قانونی صورت گرفته و انبار مذکور نیز با دستور قضایی و همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی پلمب شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.