۰۸:۳۰ - جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴

وداع مردم با کاپیتان؛

تشییع پیکر هادی نوروزی / آخرین حضور کاپیتان در آزادی جاودانه شد/ اشک‌های علی کریمی و سلفی‌های بی‌موقع +عکس

مراسم تشییع مرحوم هادی نوروزی، کاپیتان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس با حضور جمع زیادی از مسئولان ورزش کشور، پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال و با حضور بیش از 15 هزار نفر در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا”مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی از ساعت 8:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و پس از این مراسم پیکر او به زادگاهش بابل منتقل می‌شود تا فردا (شنبه) به خاک سپرده شود.

8:00

هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس با شعارهایی ناراحتی خود را به درگذشت کاپیتان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس اعلام می‌کنند.

برانکو ایوانکوویچ، یحیی گل محمدی و تعدادی از اعضای کادرفنی باشگاه پر‌سپولیس، محسن بنگر، خانواده‌ هادی نوروزی، میثم بائو در این مراسم حضور دارند.

زمانی که همسر هادی نوروزی به پیست تارتان ورزشگاه آمد با فریادهایی خطاب به حضار می‌گفت دیدید بالاخره به ورزشگاه آزادی آمدم، اما ای کاش هیچ وقت نمی‌آمد. هادی من الان کجاست.

او سپس به میان زمین چمن ورزشگاه آزادی رفت و با شیون و ناله مدتی روی این چمن قدم زد.

8:10

تا به این لحظه حدود هفت هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس با شعار “هادی با تعصب” یاد و خاطره کاپیتان فو‌تبا‌ل محبوبشان را زنده نگه داشتند.

1253858_258

8:15

همسر هادی نوروزی با گرفتن پارچه قرمزی در دست روی چمن ورزشگاه راه می‌رود و چیزهایی با خود زمزمه می‌کند. پسر 7 ساله مرحوم نوروزی که شاید هنوز بطور کامل متوجه واقعیت ماجرا نشده هم به همراه مادرش به مراسم آمده است. لیدرهای پرسپولیس او را روی دوش خود گرفته‌اند و به دور ورزشگاه می‌چرخانند.

بازیکنان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس، حمید استیلی، کریم باقری، حسین کلانی، بهرام افشارزاده، مهدی رحمتی، مهدی امیر آبادی، حمیدرضا سیاسی، علی اکبر طاهری، محمد خانزاده، و چند تن از پیشکسوتان فو‌تبا‌ل برای تشییع پیکر هادی نوروزی به ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

همچنین دکتر عبدالحمید احمدی و دکتر مناف هاشمی دو معاون وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه آزادی حاضر شده‌اند. ربیع فلاح استاندار مازندران نیز در این مراسم حضور دارد.

تعدادی از لیدرهای باشگاه پر‌سپولیس به دو دسته تقسیم شده‌اند و با نوحه خوانی در اطراف پیست تارتان ورزشگاه آزادی راهپیمایی می‌کنند.

تعدادی از پیشکسوتان باشگاه پر‌سپولیس از جمله حمید درخشان، اصغر مدیر روستا، نادر باقری به محل تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی آمدند.

1253859_823

8:38

پیکر محروم هادی نوروزی برای تشییع وارد ورزشگاه آزادی شد.

همسر، پسر هشت ساله و دختر یک ساله و نیمه، هادی نوروزی به میان چمن آزادی ورزشگاه رفتند.

در این زمان همسر کاپیتان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس با دویدن به روی چمن از فرزندانش هم درخواست می‌کرد که به دنبال او بدوند، در ادامه همسر نوروزی با خوابیدن به روی چمن به شیون و ناله پرداخت.

در این لحظه هو‌اد‌ا‌ران و حاضرین در ورزشگاه به شدت اشک می‌ریختند.

8:40

علی فتح‌الله‌زاده و ناصر محمدخانی هم وارد ورزشگاه آزای شدند.

1253860_885

8:45

پرویز مظلومی سرمربی استقلال هم برای حضور در مراسم تشییع پیکر کاپیتان پرسپولیس وارد ورزشگاه آزادی شد. در حال حاضر 11 هزار نفر در ورزشگاه نشسته‌اند.

8:55

زمانی که خودروی حامل پیکر هادی نوروزی وارد پیست تارتان ورزشگاه آزادی شد، تعداد زیادی از افراد، لیدرهای حاضر و کسانی که برای تشییع در ورزشگاه آزادی حضور یافته بودند در اطراف این خودرو تجمع کردند و وضعیت به حدی رسید، کسانی که می خواستند پیکر کاپیتان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس را از خودرو مورد نظر خارج کنند، نتوانستند این کار را انجام دهند.

سپس خودرو چند متری جلوتر آمد و پس از حدود چند دقیقه تجمع هو‌اد‌ا‌ران و شلوغی که وجود داشت پیکر مرحوم هادی نوروزی از خودرو خارج و به روی میزی که از قبل برای این کار در نظر گرفته شده بود قرار گرفت. سپس حاضرین صف‌هایی را تشکیل دادند تا نماز میت را اقامه کنند.

9:00

عادل فردوسی‌پور و حسین هدایتی هم به ورزشگاه آمدند. جمعیت حاضر در ورزشگاه به 15 هزار نفر رسیده است.

9:10

پس از اقامه نماز میت، مراسم تشییع با شکوه برگزار شد و پیکر هادی نوروزی در دست حضاران به دور زمین چمن ورزشگاه آزادی گردانده شد.

پیکر هادی نوروزی به درب اصلی انتقال پیدا کرد و مراسم در میان هجوم جمعیت با قرائت یک فاتحه به پایان رسید.

1253857_750

در این لحظه هو‌اد‌ا‌ران با شعار ” هادی تیمت رو بردار و بیار” را سر دادند.

همچنین هو‌اد‌ا‌ران شعار “هادی باید گل بزنه” را نیز در ورزشگاه آزادی سر دادند.

9:20

در زمان تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی جمعیت حاضر به حدود 20 هزار نفر می‌رسید.

در این لحظات علی کریمی بسیار اشک می‌ریخت و هو‌اد‌ا‌ران زیادی در اطراف او تجمع کرده بودند.

البته نکته قابل تامل این بود که تعدادی از افراد حاضر در ورزشگاه سعی می‌کرد‌ند از این فرصت استفاده کنند تا با افرادی همچون علی کریمی و عادل فردوسی پور عکس سلفی بگیرند.

داریوش مصطفوی، مهدی تاج، بهداد سلیمی و حبیب کاشانی هم در ورزشگاه حاضرند.

9:25

زمانی که علی کریمی و همچنین احمدرضا عابدزاده قصد داشتند ورزشگاه آزادی را ترک کنند، خیل عظیمی از هو‌اد‌ا‌ران و افرادی که در آنجا حضور داشتند در اطراف آنها تجمع کردند و تا عکس سفلی با آنها بگیرند.

9:45

پس از پایان مراسم و در شرایطی که هواداران در حال خروج از ورزشگاه بودند، نیروی انتظامی سعی کرد آن دسته از تماشاگرانی که سعی داشتند با ستاره‌های فوتبال از جمله کریمی و عابدزاده عکس بگیرند را متفرق کند اما نزدیک به دو هزار نفر مقابل در ورودی بخش VIP ورزشگاه ایستاده و منتظر خروج بازیکنان مورد علاقه خود هستند.

10:20

پس از برگزاری مراسم در ورزشگاه آزادی و بدرقه باشکوه نوروزی بوسیله هواداران پرسپولیس، پیکر کاپیتان سرخ‌ها به ورزشگاه درفشی‌فر برده شد. بازیکنان، مسئولان و لیدرهای پرسپولیس پیکر نوروزی را به دور زمین گرداندند تا او با محل تمرین تیمش هم خداحافظی کند.

قرار است پیکر هادی نوروزی امشب به بابل برده شود تا در زادگاهش به خاک سپرده شود.

منبع: ایسنا
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.