۱۹:۳۰ - یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱

اجرای طرح ذوالفقار ۳ در محلات حاجی آباد و خانه کارگر شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از جمع آوری و دستگیری ۱۶معتاد متجاهر، خرده فروش و سارق در اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار۳ و پاکسازی نقاط آلوده در محلات خانه کارگر و حاجی آباد شاهین شهر خبر داد.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ بهزاد ثابت راسخ از جمع آوری و دستگیری ۱۶معتاد متجاهر، خرده فروش و سارق در اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار۳ و پاکسازی نقاط آلوده در محلات خانه کارگر و حاجی آباد شاهین شهر خبر داد و اظهار کرد: مرحله دیگری از طرح عملیاتی ذوالفقار و پاکسازی نقاط آلوده شاهین شهر با هدف ارتقاء امنیت و رضایت شهروندان در محلات خانه کارگر، حاجی آباد و مسکن مهر شاهین شهر به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: فروپاشی و پلمپ ۳ پاتوق توزیع و مصرف مواد مخدر، دستگیری یک سارق و سه نفر مواد فروش و جمع آوری دوازده معتاد متجاهر و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد از نتایج این طرح بود.

سرهنگ ثابت راسخ با بیان اینکه اجرای طرح های امنیت محله محور با جدیت از سوی پلیس در محلات مختلف شهرستان ادامه خواهد یافت از شهروندان محترم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون پاتوق های توزیع و مصرف مواد افیونی و خرده فروشان مواد مخدر را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اعلام دارند.

لتاهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.