10:56 - یکشنبه 06 نوامبر 2022

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه:

سرقت ۳۰ میلیاردی ۲ سارق سابقه دار در شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۲ سارق سابقه داری که ۳۰میلیارد ریال از منازل شهروندان شاهین شهری سرقت کرده بودند، خبر داد.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ علی صادقی در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی شکایت چندین نفر از شهروندان ساکن در شهرستان شاهین شهر مبنی بر سرقت پول، طلاجات و سکه از منازل آنها، موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد سارقان با استفاده از ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با پلاک های مسروقه اقدام به پرسه زنی در محلات مختلف کرده و منازل مسکونی خالی از سکنه را شناسایی و در فرصتی مناسب وارد این منازل شده و اقدام به سرقت زیور آلات و اموال با ارزش موجود در محل می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با جمع آوری سرنخ های موجود و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی سرانجام ۲سارق سابقه دار که در این سرقت ها دست داشتند را شناسایی و در یکی از محله های شهر اصفهان دستگیر کردند.

سرهنگ صادقی اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان ضمن توقیف ۲ دستگاه خودروی مورد استفاده در سرقت ها تعداد زیادی اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به اقرار متهمان به ۲۵ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان شاهین شهر خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش تمامی اموال سرقت شده توسط سارقان را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

وی با بیان اینکه متهمان برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند اظهار داشت: با توجه به اینکه سارقان اموال مسروقه را به مالخران فروختند دستگیری این افراد نیز در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.