۱۳:۱۹ - چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹

شکوه حضور مردم شاهین شهر در راهپیمایی خودرویی جشن پیروزی انقلاب اسلامی / تصاویر

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، امسال با وجود شرایط کرونایی اما با حضور حماسی و پرشکوه مردم بصورت خودرویی و موتوروی در شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش شاهین پرس؛ مردم انقلابی شاهین شهر امروز و همزمان با سراسر کشور با حضور پرشکوه و با صلابت اما متفاوت در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۹ با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بیعت دوباره بستند و به دشمنان انقلاب اسلامی پیام دادند با وجود همه مشکلات و کاستی ها تا پای جان پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و از استقلال، آزادی، عزت، اقتدار و شرف انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

راهپیمایی امسال متفاوت از سال های گذشته بدلیل شرایط کرونایی بصورت موتوری و خودرویی و خانوادگی برگزار شده و شرکت کنندگان با نصب پرچم و پوستر و روشن کردن چراغ های خودرو و بوق های ممتد با عبور از خیابان های اصلی این شهر مسیر راهپیمایی از میدان ولیعصر(عج) تا میدان امام حسین(ع) را طی کرده و با تجمع در میدان امام حسین(ع) شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

در این مراسم پس از سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت و قرائت بیانیه یوم الله ۲۲ بهمن، با بانگ تکبیر الله اکبر پرچم های آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.