۱۳:۰۴ - شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

با رقابت 280 کاراته کار پسر برگزار شد؛

اولین مرحله مسابقات کشوری کاراته سبک جهانی «شیتوریو» در شاهین شهر + تصاویر

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشوری کاراته سبک جهانی شیتوریو IMA به میزبانی شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش شاهین پرس، داور و مربی مسابقات کاراته از برگزاری یک دوره مسابقه کاراته کشوری خبر داد و گفت: اولین دوره مسابقات کاراته سبک جهانی شیتوریو IMA، همزمان با سالروز ولادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به میزبانی هیئت کاراته شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور ۲۸۰ کاراته کار پسر روز جمعه در ورزشگاه تختی شاهین شهر برگزار شد.

کریم متقی زاده اضافه کرد: این کاراته کاران ازاستان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، قم و یزد، در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و در پنج وزن باهم رقابت کردند.

وی با بیان اینکه رقابت ها در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد خاطرنشان کرد: این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در پنج وزن برگزار شد که به نفرات اول تا سوم هر وزن در رده های سنی مختلف لوح یادبود اهدا شد.

متقی زاده به کلاس ارتقای داوری اشاره کرد و افزود: در حاشیه برگزاری این رقابتها، روز پنج شنبه ۱۲ مردادماه کارگاه تخصصی ویژه مربیان فعال کاراته استان اصفهان، با با حضور ۸۰شرکت کننده از استان های هم جوار ،آذربایجان ،گیلان شهرکرد، همدان، تبریز ، یزد و شهرهای استان اصفهان و تدریس سیروس مدنی و رشید خدابخش برگزار شد.

وی سطح ارتقا داوران در این دوره را حداکثر ممتاز عنوان کرد و افزود: آزمون عملی دوره همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور انجام شد.

یادآور می شود که هانشی باقری نماینده سازمان جهانی کیوکوشین ماتسوشیما و هانشی مدنی رئیس سازمان جهانی شیتوریو IMA جهان، ناظر بر اجرای رقابت کاراته کاران بودند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.