۱۰:۲۳ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶

برنامه حرکت کاروان شهدا در شهرستان‌های استان اصفهان اعلام شد

هفته استقبال از شهدا در استان اصفهان+ جدول برنامه تشییع

هم زمان با ایام شهادت امام صادق (ع) پیکر مطهر ۲۰ شهید تازه تفحص شده در استان اصفهان تشییع خواهد شد.

به گزارش شاهین پرس، هم زمان با ایام شهادت امام صادق (ع) پیکر مطهر ۲۰ شهید تازه تفحص شده در استان اصفهان تشییع خواهد شد، از این تعداد هویت ۱۰ شهید شناسایی شده و از روز گذشته وارد اصفهان شده است، تریلی آذین بندی شده حامل شهدا تا روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در تمامی شهرستان‌های استان مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

بر اساس برنامه پیش بینی شده، کاروان شهدا عصر روز جمعه به آران و بیدگل و کاشان رسید و با استقبال باشکوه مردم قدردان این خطه مواجه شد، ‌صبح روز شنبه مردم نطنز و اردستان میزبان کاروان شهدا بودند، پس از آن نیز شهرهای نائین و گلپایگان عطر شهدا را به خود گرفت.

صبح یکشنبه ۲۵ تیرماه هم مردم خوانسار، بوئین و میاندشت، داران و فریدون‌شهر از کاروان شهدا استقبال می‌کنند و عصر همان روز شهدا مهمان مردم چادگان و تیران و کرون خواهند بود.

برنامه صبح دوشنبه ۲۶ تیرماه هم در ابتدا در میان مردم شهید پرور نجف‌آباد رقم خواهد خورد و عصر همان روز مردم دیار خمینی‌شهر و درچه از شهدا استقبال می‌کنند.

صبح سه شنبه در چهارمین روز حضور شهدا در استان اصفهان، مردم فلاورجان و لنجان میزبان شهدا خواهند بود و عصر همان روز مردم مبارکه به استقبال شهدا می‌روند.

چهارشنبه ۲۸ تیر ماه هم مردم دهاقان، سمیرم و شرق اصفهان از شهدا استقبال می‌کنند و عصر همان روز اهالی شهرضا، برخوار، شاهین شهر و بهارستان میزبان شهدا خواهند بود.

پنجشنبه ۲۹ تیر ماه و هم‌زمان با سالروز شهادت امام صادق علیه السلام، کاروان شهدا که حامل ۲۰ شهید تازه تفحص شده است ، بعد از بازسازی، عصر روز شهادت ساعت ۱۶ بر دستان مردم اصفهان تشییع خواهد شد و پیکر ۶ شهید در گلستان شهدا آرام خواهد گرفت، روز جمعه و در آخرین روز میزبانی از شهدا، پیکر مطهر بقیه شهدا در شهرستان‌های استان اصفهان به خاک سپرده خواهد شد.

اسامی ۱۰ تن از این شهدا که به تازگی تفحص و شناسایی شده‌اند به شرح زیر اعلام شده است:

شهید محمود عبدالهی فرزند مسیب از شهر اصفهان که در منطقه فکه تفحص شده است.

شهید صفا حیدرماه فرزند حسن از شهر اصفهان که در عملیات رمضان شهید شده است.

شهید مهدی صابری فرزند باقر از شهر درچه که در منطقه ام‌الرصاص تفحص شده است.

شهید محمدعلی کریمی معروف به حسین فرزند عباس از شهر درچه که در منطقه شرهانی تفحص شده است.

 شهید محمدتقی ملک احمدی فرزند احمدعلی که به تازگی تفحص شده است.

شهید محسن یادگاری فرزند علی که در منطقه شرق دجله تفحص شده است.

شهید منوچهر برزگر فرجی فرزند مولا از شهر شاهین‌شهر که در منطقه شرق دجله تفحص شده است.

شهید علیرضا نکونام فرزند محمد اسماعیل از شهر گلپایگان که در منطقه ام‌الرصاص تفحص شده است.

شهید رسول محمدی فشارکی فرزند حسین از شهر اصفهان که در منطقه فکه تفحص شده است.

شهید مصطفی اورکی شیرانی فرزند رمضان از شهر اصفهان نیز در منطقه شرق دجله تفحص شده است از شهدای تازه تفحص شده استان اصفهان هستند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.