۰۸:۲۰ - جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵

بعد از اظهارات هنرمند کشورمان علیه شبکه های ماهواره‌ای؛

اهانت بی‌شرمانه مدیر شبکه ماهواره‌ای به مهران غفوریان/ فیلم

اظهارات هوشمندانه غفوریان بعد از دخالت برخی شبکه های ماهواره ای در ماجرای نشریه یا لثارات چنان ذائقه گردانندگان ضدانقلاب کانال‌های ماهواره‌ای را تلخ کرد که یکی از آنان از شدت عصبانیت این هنرپیشه را آماج فحاشی قرار داد.

به گزارش شاهین پرس؛ پس از انتشار تصاویر مراسم فرش قرمز جشنواره هنری “حافظ” و واکنش تند نشریه یالثارات که آزردگی خاطر جامعه بازیگری را در پی داشت، تلویزیون‌های ماهواره‌ای با فرصت‌طلبی کوشیدند از این بستر سوءاستفاده کنند.

در این میان “مهران غفوریان” هنرپیشه طناز و محبوب، طی مصاحبه‌ای به ماهواره‌ها گوشزد کرد که درصدد بهره‌برداری از این ماجرا نباشند و تاکید نمود که اختلاف داخلی ما ربطی به آن‌ها ندارد.

اظهارات هوشمندانه غفوریان چنان ذائقه گردانندگان ضدانقلاب کانال‌های ماهواره‌ای را تلخ کرد که یکی از آنان از شدت عصبانیت این هنرپیشه را آماج فحاشی قرار داد.

“شهرام همایون” مدیر و مجری تلویزیون ماهواره‌ای موسوم به «کانال یک» که پیش‌تر ادای وکیل‌مدافع هنرمندان را درمی‌آورد و در ظاهر خود را منتقد تعبیر بکاررفته از جانب نشریه یالثارات نشان می‌داد، بعد از شنیدن مصاحبه مهران غفوریان آنقدر خشمگین شد که عین همان تعبیر را به وی نسبت داد!

 

 

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.