۱۶:۱۸ - یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۲

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

دستگیری سارقان معتاد داخل خودرو و کشف ۵۰ فقره سرقت

دو معتاد حرفه ای که اقدام به سرقت اموال داخل خودرو می کردند با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر اصفهان دستگیر و به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

IMG08565251     دو معتاد شیشه ای که به صورت حرفه ای اقدام به سرقت اموال داخل خودروی شهروندان می کردند با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر اصفهان دستگیر و به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش شاهین نا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامعباس بلفکه فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهارکرد: در پی وقوع سرقت‌های داخل خودرو در نقاط مختلف شاهین شهر موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا مأموران یکی از متهمان را که دارای سابقه کیفری بود در سطح شهر شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: با دستگیری این سارق همدست وی نیز در عملیاتی ویژه و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل آنها تعداد زیادی اموال مسروقه داخل خودرو شامل پخش استریو خودروها ، مدارک و لوازم داخل خودروهای شهروندان کشف شد .
وی گفت: سارقان پس از انتقال به پلیس آگاهی در اعترافات خود بیان داشتند که به علت اعتیاد به مواد مخدر صنعتی شیشه با شیوه تخریب شیشه اتومبیل اقدام به بازکردن درب خودروهای پیکان و پراید و سرقت اموال داخل این خودروها می کردند و سپس اموال مسروقه را به یک مالخر می فروختند.
بلفکه تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان در ادامه فرد مالخر پرونده را نیز دستگیر و تعداد زیادی اموال مسروقه دیگر را از منزل وی کشف و ضبط کردند.
وی اضافه کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات خود به 50 فقره سرقت اموال داخل خودرو که با همکاری همدیگر در سطح شاهین شهر مرتکب شده بودند اعتراف کردند که تا کنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند بیان کرد: مال باختگانی که اموال آنها به این شکل به سرقت رفته جهت پیگیری پرونده خود و شکایت از متهمان می توانند به پلیس اگاهی شهرستان مراجعه کنند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.