۱۴:۰۶ - پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳

‌فرماندار اصفهان تاکید کرد

‌حمایت فرمانداری اصفهان از کارآفرینان و تولیدکنندگان

فرماندار اصفهان با اشاره به اراده فرمانداری در حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان گفت: ایجاد اشتغال ‌یکی از مهم‌ترین وظایف مدیریت شهرستان است.

به گزارش  پایگاه خبری“شاهین نا” فضل‌الله کفیل در بازدید از یک شرکت ریسندگی بافندگی ‌‌در بخش مرکزی شهرستان اصفهان با تأکید بر حمایت مدیرفرماندار اصفهانیت شهرستان از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان، ایجاد اشتغال را یکی از مهم‌ترین وظائف مدیریت شهرستان اعلام کرد.

وی با اشاره به اراده جدی دولت در حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان افزود: تولیدکنندگان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در بخش‌های جرقویه سفلی و علیا و بن رود و قسمتی از بخش جلگه شهرستان اصفهان از مزایای مناطق محروم و برخورداری از معافیت‌های قانونی در پرداخت مالیات استفاده کنند.

کفیل بابیان اینکه در شرایط خشک‌سالی منطقه بهترین جایگزین برای اشتغال‌زایی و جبران خسارت‌ها توجه به شهرک‌های صنعتی و کارگاه‌های تولیدی در سطح شهرستان است گفت: به همین منظور مدیریت شهرستان با جدیت پیگیر ایجاد زیرساخت‌های لازم در دو شهرک صنعتی اژیه و ورزنه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی هست و از اعتبارات تملک دارائی سال جاری مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داده است تا زمینه مطلوب برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال مناسب در این مناطق ایجاد شود.

فرماندار اصفهان شرایط و زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در منطقه جرقویه و شهر تو دشک را مناسب دانست و افزود: سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان می‌توانند با کمترین هزینه و زمان ممکن نسبت به سیر مراحل اداری و ایجاد کارگاه و کارخانه در این مناطق اقدام نمایند و از امتیازات مناطق محروم این شهرک‌ها و نیروی کار مناسب استفاده نمایند.

منبع:فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.