۱۴:۴۰ - شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰

به قلم علی قادری؛

کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای» منتشر شد

کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای مدظله‌العالی» به قلم علی قادری پاییز سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات دفاع به چاپ رسید.

به گزارش شاهین پرس؛  کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای مدظله‌العالی» به قلم علی قادری در پاییز سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات دفاع به زیور چاپ آراسته شد. این کتاب مشتمل بر مجموعه ۹ مقاله نویسنده است که در طی ۱۰ سال اخیر در رابطه با اندیشه‌های مقام معظم رهبری به همایش‌های ملی ارائه شده و یا به سفارش سازمان‌های دولتی تهیه شده است.

رویه و روش مولف در طی یک دهه اخیر این بوده که صرفاً به متن فرمایشات رهبر معظم انقلاب بسنده نکرده و تلاش کرده با مدل‌سازی اندیشه‌های ایشان، مدل‌های کاربردی را برای سیاست‌گذاران و برنامه‌ریزان اجتماعی در گام دوم انقلاب تدوین کند.

پیشران‌های تمدن نوین اسلامی، مدل خودسازی موثر در دولت‌سازی، تدوین الزامات شناختی و فراشناختی دشمن‌شناسی، تدوین الزامات راهبردی تحول‌خواهی و تحول‌آفرینی، عدالت و مبارزه با فساد در منظومه فکری مقام معظم رهبری از جمله مهمترین مدل‌های تدوین شده توسط نویسنده است.

علی قادری نویسنده کتاب دارای مدرک دکترای سیاست‌گذاری فرهنگی و از محققین و پژوهشگران سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.