۱۶:۲۴ - پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

مشارکت بیش از ۷۰۰ نفر از بسیجیان ناحیه شاهین شهر در طرح مقابله با ویروس کرونا/

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه گفت: بیش از ۷۰۰ نفر از کارکنان پایور و نیروهای بسیجی این ناحیه در قالب ۱۱ گروه جهادی در طرح مقابله با ویروس کرونا مشارکت دارند و مشغول خدمت رسانی هستند.

سرهنگ پاسدار مسعود جهانگیری در گفتگو با شاهین پرس؛ ضمن تبریک فرارسیدن فصل بهار و آغاز سال نو از فعالیت خودجوش بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه در مقابله با ویروس کرونا خبر داد و اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و با توجه به اهمیت سلامت شهروندان، بیش از ۷۰۰ نفر از کارکنان پایور و نیروهای بسیجی این ناحیه در قالب ۱۱ گروه جهادی برادر و خواهر در طرح مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشغول خدمت رسانی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه خاطرنشان کرد: این برادران بسیجی جهادگر در قالب هشت گروه با بلوک بندی شاهین شهر به پنج بلوک روزانه در دو نوبت صبح و بعدازظهر مشغول ضد عفونی کردن و گند زدایی همه مراکز و محلات سطح شهر اعم از مدارس، مساجد، عابر بانک ها، مجتمع های تجاری و مسکونی، معابر، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس شدند.

وی تصریح کرد: مجموعه ادوات مورد استفاده بسیجیان در عملیات های ضدعفونی شامل پنج دستگاه تراکتور مه ساز دو هزار لیتری، سه عدد مه ساز ۲۰۰ لیتری دستی و ۱۲ عدد سمپاش رودوشی ۲۰ لیتری می باشد.

سرهنگ جهانگیری با اشاره به لزوم ضدعفونی مداوم و رعایت بهداشت فردی جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ابراز کرد: معاونت بهداشت و درمان و امداد ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه تاکنون بیش از سه هزار و ۵۰۰ بسته بهداشتی شامل محلول ضد عفونی دست و سطوح و ماسک و دستکش تهیه و بین شهروندان توزیع کرده است.

وی با بیان اینکه خواهران جهادگر بسیجی در طرح مقابله با ویروس کرونا برای تهیه و توزیع ماسک و دستکش و بسته های معیشتی برای اقشار نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا مشارکت کردند خاطرشان کرد: تهیه و توزیع بیش از چهارصد و پنجاه بسته کمک معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارانی، رب گوجه، مرغ و سویا به آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا از دیگر اقدامات ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه با تاکید بر اینکه اگر همه باهم با روحیه جهادی و کار جهادی در زمینه مقابله با ویروس کرونا تلاش کنیم سریع‌تر از پیش بینی‌ها قادر به مهار و کنترل این ویروس خواهیم بود تصریح کرد: سپاه و بسیج همانند گذشته و تا ریشه کن شدن ویروس کرونا در کنار مردم خواهد ماند.

سرهنگ جهانگیری با توصیه به شهروندان در رعایت بهداشت فردی و خودداری از خارج شدن از منزل و سفر رفتن و با بیان اینکه کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه در ایام تعطیلات نوروز نیز به ضد عفونی کردن شهر می پردازند خاطرنشان کرد:بسیجیان حوزه امام محمد باقر علیه السلام این ناحیه ضمن برپایی ایستگاه سلامت در ورودی شهر و انجام تست کرونا از مراجعین به شهر با همکاری ناجا، هلال احمر و شبکه بهداشت از ورود افراد مشکوک به بیماری کرونا به شهر جلوگیری می کنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.