۱۱:۴۴ - سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر خبر داد:

توقیف سواری ریو با ۲۷۶ کیلو تریاک و حشیش در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف و توقیف ۲۷۶ کیلوگرم تریاک و حشیش در بازرسی از سواری ریو خبر داد.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ حسین بساطی، از کشف و توقیف ۲۷۶ کیلوگرم تریاک و حشیش در بازرسی از سواری ریو خبر داد و اظهار کرد: پس از وصول اخباری مبنی بر اینکه اعضای یک باند از قاچاقچیان افیونی در حال انتقال محموله ای از شرق کشور به شهرستان شاهین شهر به وسیله خودروهای سبک و تیز رو هستند، بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه اضافه کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان، ابتدا سواری سمند که راه پاک کن خودرو حامل مواد بود، شناسایی و متوقف شد و دقایقی بعد نیز خودرو اصلی که یک سواری ریو بود شناسایی و توسط پلیس مبارزه با موادمخدر اصفهان متوقف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۲۵۵ کیلو و ۵۲۰ گرم تریاک و ۲۰ کیلو و ۴۸۰ گرم حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: در این عملیات، دو خودرو توقیف و سه سوداگر مرگ نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ بساطی تاکید کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و هرگز اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.