۱۵:۲۲ - چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

مدیر آموزش‌ و پرورش شاهین‌شهر:

آمادگی ستاد اسکان نوروزی مسافران فرهنگی شاهین شهر با ۲۳۰ کلاس

مدیر آموزش‌ و پرورش شاهین‌شهر، گفت: ستاد اسکان نوروزی مسافران فرهنگی شاهین شهر با ۲۳۰ کلاس مجهز، آمادگی پذیرش روزانه هزار مسافر را دارد.

به گزارش شاهین پرس؛ همزمان با فرا رسیدن سال جدید و شروع سفرهای نوروزی ستاد مرکزی اسکان مسافران فرهنگی شاهین شهر فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

محمد اسماعیل زاده، در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و با اشاره به آغاز فعالیت ستاد اسکان نوروزی مسافران فرهنگی شاهین شهر از ۲۶ اسفند با اسکان ۱۰۴ مسافر اظهار کرد: به منظور رفاه حال مسافران فرهنگی امسال ۳۰ آموزشگاه با دویست و ۳۰ کلاس برای اسکان فرهنگیان و خانواده‌های درجه‌ یک آنان، کارکنان لشکری و کشوری و مشاغل آزاد آماده شده است.

مدیر آموزش‌ و پرورش شاهین شهر، با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی کلاس های درجه «الف»، خاطرنشان کرد: امسال ۸۶ کلاس درجه «یک» و ۱۵۰ کلاس درجه »دو« با امکاناتی از قبیل فرش، یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، تشک، پتو و بالش آمادگی پذیرش و اسکان روزانه هزار مسافر و در مواقع اضطرای تا هزارو ۲۰۰ نفر مسافر نوروزی را دارد.

وی تکریم ارباب‌رجوع و پاسخ‌گویی مناسب به مسافران را از اهداف برپایی این ستاد دانست و اضافه کرد: هزینه اقامت هر شب در کلاس‌های گروه «الف» برای فرهنگیان ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان، کارکنان لشگری و کشوری ۴۶ هزار و مشاغل آزاد ۷۲ هزار و ۵۰۰ تومان است، همچنین هزینه اقامت هر شب مسافران در کلاس‌های گروه «ب» برای فرهنگیان ۱۸ هزار، کارکنان لشگری و کشوری ۳۹ هزار و مشاغل آزاد ۵۶ هزار تومان محاسبه‌شده است.

اسماعیل زاده با اشاره به حضور مستمر واحد بازرسی و نظارت ستاد در سطح مدارس اسکان مسافران، تصریح کرد: در تعطیلات نوروز سال ۹۶ حدود ۱۰ هزار مسافر در مدارس شاهین شهر پذیرش و اسکان یافتند که امسال پیش بینی می شود این رقم افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.