۱۸:۳۴ - یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶

در محور اصفهان به تهران رخ داد؛

کشته و زخمی شدن ۱۳ تبعه افغان در تصادف مرگبار سواری پژو با تریلی

مدیر روابط عمومی بیمارستان گلدیس شاهین شهر گفت: در برخورد خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه تریلی، ۱۳ سرنشین سواری پژو که همگی تبعه افغان بودند کشته و مصدوم شدند.

به گزارش شاهین پرس، مدیر روابط عمومی بیمارستان گلدیس شاهین شهر از برخورد یک دستگاه تریلی با خودروی سواری پژو ۴۰۵ خبر داد و گفت: ساعتی قبل بر اثر تصادف تریلی با خودروی سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر سه روستای سه شاهین شهر سرنشینان سواری پژو به شدت آسیب دیدند.

مریم داوری افزود: یک دستگاه خودروی سواری پژو از شیراز به سمت تهران در محور شاهین شهر به میمه با ۱۳ سرنشین تبعه افغان در حرکت بود که بر اثر بی توجهی به جلو به شدت با یک دستگاه تریلر برخورد کرده و واژگون می شود.

وی افزود: بر اثر این سانحه سه نفر از سرنشینان در دم جان باخته و هشت سرنشین دیگر آسیب می بینند که بلافاصله تکنسین های اورژانس حاضر در صحنه تصادف آنها را با چهار دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل می کنند.

مدیر روابط عمومی بیمارستان گلدیس شاهین شهر افزود: جراحت سه نفر سطحی و بصورت سرپایی مداوا می شوند اما پنج نفر دیگر به علت شدت آسیب در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه راننده خودروی سواری متواری شده است افزود: علت وقوع حادثه در دست بررسی پلیس راهور قرار دارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.