۱۶:۲۷ - پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

پیام آیت الله طباطبائی نژاد به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس یادگار الهی، دینی و سیاسی امام خمینی (ره) است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان ضمن دعوت از همه اقشار مردم برای حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس یادگار الهی، دینی و سیاسی امام خمینی (ره) است.

به گزارش  پایگاه خبری شاهین نا؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، بر ضرورت برپایی هر چه با شکوه تر راهپیمایی روز قدس تأکید کرد و گفت: به حمدالله مردم ما به درجه ای از بصیرت و آگاهی رسیده اند که در مقاطع مختلف وظیفه خود را می دانند و برای حضور در چنین برنامه مهمی نیاز به راهنمایی ندارند.

وی روز قدس را نماد استکبار ستیزی و مقاومت دانست و خاطر نشان کرد: مقابله با غده سرطانی منطقه همواره مورد تأکید بوده لیکن انجام این فریضه در ماه مبارک رمضان ثوابی صدها برابر زمان های دیگر را شامل می شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان خاطر نشان کرد: در حال حاضر که داعش، آمریکا و مسلمان نماهای منطقه چون آل سعود و آل خلیفه دست در دست اسرائیل داده اند، همبستگی و حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس می تواند ایستادگی و مقاومت مردم مسلمان ایران و جهان را در مقابل زیاده خواهی های صهیونیزم به منصه ظهور بگذارد.

وی با استناد به آیه شریفه ”  وَمَنْ یُعَظِّمَ شعائِرَ اللّه فَإنَّها مِن تَقْوی القلوب” اظهار داشت: حضور در راهپیمایی روز قدس که مصداق بارز پاس داشتن شعائر دینی است، نشان از تقوای درونی مردم است، لذا امیدواریم مردم متدین استان اصفهان همچنان که اعمال ماه مبارک رمضان را به خوبی انجام داده اند در بزرگداشت این روز که یادگار الهی، دینی و سیاسی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) است، نیز برگ زرین دیگری بر افتخارات استان اصفهان بیفزایند.

منبع:صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.