۲۳:۲۴ - یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴

جزئیات بیشتر از حادثه خونین جاده قم ـ تهران + تصاویر

حادثه تصادف در محور قم تهران 20 کشته و 10 مجروح برجای گذاشت.

به گزارش  پایگاه خبری شاهین نا؛ شامگاه امشب حادثه دلخراش برخورد برخورد مینی‌بوس(حامل کارگران افغانی) با کامیونت و یک دستگاه سواری در کیلومتر 16 محور قدیم قم ـ تهران به نیروی‌های امدادی و انتظامی گزارش شد.

دستگاه‌های امدادی و انتظامی در دقایق اولیه حادثه در صحنه حاضر شده و به نجات حادثه‌دیدگان پرداختند.

محمد گل‌فشان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه این حادثه دلخراش در ساعت 30/18 دقیقه توسط پلیس به مرکزEOC جمعیت هلال احمر اعلام شد، اظهار کرد: متاسفانه این تصادف 30 نفر حادثه دیده داشته که 10 نفر از مصدومین در دقایق اولیه توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم نجات و رها سازی شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات دو پایگاه امداد و نجات معصومیه(س) و شهید ابوذر فاتح جمعیت هلال احمر استان قم به صحنه حادثه اعزام و 10 نفر نجاتگر به همراه دو خودروی نجات و آمبولانس به کار گیری شدند و مصدومین پس از رها سازی توسط عوامل جمعیت هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی اعزام شدند.

بررسی اولیه حاکی از این بود که 18کشته این حادثه کارگر افغانی مربوط به یک مزرعه، یک کشته راننده کامیونت ویک کشته نیز راننده مینی بوس بودند و علت حادثه نیز تجاوز به چپ از سوی راننده کامیون ایسوزو اعلام شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.