۰۷:۰۰ - چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴

خاطره بیلد از کارهای جنجالی جادوگر؛

لباس عجیب علی کریمی در رسانه مشهور آلمانی سوژه شد

روزنامه بیلد آلمان از لباسی که کریمی در نخستین حضورش در باشگاه بایرن مونیخ بر تن کرده بود کماکان به عنوان یک کابوس یاد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا”  نشریه بیلد آلمان تصویر جالبی از علی کریمی را منتشر کرده است. در این تصویر کریمی در حالی با عصا به تصویر کشیده شده که در حال کنترل توپ اختصاصی باشگاه بایرن مونیخ است.

بیلد نوشته است: «بله، علی کریمی در سال ۲۰۰۵ باعث خنده شد. در مراسم معارفه او در باشگاه بایرن اتفاق جالبی افتاد که هنوز از خاطرات رسانه های آلمان پاک نشده است. بهترین فوتبالیست آسیا در آن مراسم با استفاده از پاپیون، عصا و توپ فوتبال خود را به شمایل یک رهبر سیرک در آورده بود؛ اتفاقی که وی را سوژه کرد و به کابوسی برای روابط عمومی باشگاه بدل شد.»

 

در ادامه این گزارش آمده است: « البته بعد از این شروع عجیب، وی در شش ماهی که توانست پیراهن بایرن را بر تن کند نمایشی واقعا جادوگرانه در میدان فوتبال داشت. اما پس از آن مصدوم شد و فصل بعد دیگر نتوانست حضور درخشانش را تکرار کند. وی سال ۲۰۰۷ از باواریایی‌ها جدا شد و کمتر آنجا دیده شد. هر چند فلیکس ماگات، سرمربی بایرن ۲۰۰۵ در سال ۲۰۱۱ کریمی را بار دیگر به بوندس لیگا آورد تا او پیراهن شالکه را برتن کند.»

JamNewsImage08160596

علی کریمی در مراسم معارفه اش در بایرن مونیخ

منبع:جام نیوز

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.