۰۸:۴۰ - شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد:

۵ پروژه آب و خاک و امور دام در هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد

مهندس کشفی گفت: تعداد ۵ پروژه با اعتبار دولتی به مبلغ ۵۱۵ میلیون ریال و ۱۵۶۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی و اشتغالزایی ۳۰ نفردر قالب پروژه‌های آب و خاک و امور دام می باشد.در این هفته به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نامهندس سید حسین کشفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه طی گفتگویی به مناست فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی از بهره برداری از ۵ پروژه در سطح شهستان خبر داد.

مهندس کشفی با اعلام این خبربیان داشت: این پروژه‌ها با اعتبار دولتی به مبلغ ۵۱۵ میلیون ریال و ۱۵۶۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی و اشتغالزایی ۳۰ نفردر قالب پروژه‌های آب و خاک و امور دام می باشد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: پروژه های آب و خاک شامل: ۲ پروژه کانل لوشاب و دهلرکه به ترتیب ۵۸۰متر و ۴۵۰ متر می باشد و ۱ پروژه بازسازی و مرمت قنات زیاد آباد به طول ۱ کیلومتراست.

وی پروژه های امور دام را نیز شامل ۱ پروژه گاوداری شیری با ۲۰۰ راس گاو محمد که متعلق به آقای محمد رضا مسیبی و ۱ پروژه مرغداری تخم گذار با ۳۰۰۰۰قطعه مرغ متعلق یه آقای مهراب کریمی‌پور می باشد معرفی کرد که در این هفته به بهره برداری می رسند.

همچنین بخوانید:

One Response to “۵ پروژه آب و خاک و امور دام در هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد”

 1. خاک است و بادوباران
  در ازدحام گندمزارن
  مردی ایستاده
  – از جنس آبی روان
  قبله اش خوشه ای گندم
  تکبیره الاحرامش
  -را به نیت نان حلال می بندد
  ودر قنوتش
  هفتاد بار فریادمی زند:
  -قوت لایموت گندم
  خاک است وباد وباران
  در ازدحام گندمزاران
  مردی صبور ایستاده
  سکوت دشت را می شکند
  تا زندگی شیره بندد در گندم شیرزاد بهزادی (شب)

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.