شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

خرید چسب سیلیکات سدیم ایران

ایران با دارا بودن معادن و ذخایر زیادی بسیاری از مواد اولیه و مواد شیمیایی را دارا می باشد. تولیدی چسب سیلیکات سدیم ما در ایران، با تیم حرفه ای و با تجربه بهترین محصولات را ارائه می دهد. ما به تجارت شما اهمیت می دهیم، برای همین به طور مداوم در حال تحقیق و […]

تصاویر|قافله عزاداری شهادت امام جعفر صادق(ع) در شاهین‌شهر

همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع)، مردم عزادار، پیرو و دوستدار مکتب امامت و ولایت شاهین‌شهر در قالب هیئت‌های سینه‌زنی به عزاداری پرداختند.

امام جمعه شاهین‌شهر:

کارگزاران لایق حاکمیت را مقبول و محبوب مردم نگه می‌دارند

امام جمعه شاهین‌شهر یکی از مشکلات حکومت‌های دینی را کمبود کادر مدیریتی لایق دانست و گفت: حکومت دینی برای اجرای احکام الهی به دو ابزار مهم حضور مردم برای مشروعیت حاکمیت و کادر مدیریتی لایق نیاز دارد، کادر مدیریتی لایق می تواند حاکمیت را مقبول و محبوب مردم نگه دارد.

تخلیه چربی غبغب

تخلیه چربی غبغب یا لیپوماتیک غبغب ، یک مشکل زیبایی مزاحم برای بسیاری از افراد است. در این حالت، چربی در قسمت هایی از بدن مانند شکم، ران و بازوها، به صورت عجیب و غریبی جمع می‌شود و باعث تشکیل لایه گوشت بر روی پوست می‌شود که ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس و […]

تصاویر|جشن تکلیف ۱۷۰۰ دختر شاهین‌شهری با اجرای «سلام فرمانده»

هزار و هفتصد دختر شاهین‌شهری با اجتماع در مصلی نماز جمعه در حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان همراه با ابوذر روحی سرودهای «سلام فرمانده و اینجا ایرانه» اجرا و به ساحت امام زمان(عج) تقدیم کرده و رسیدن به سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

پیام تسلیت سردار زهرایی در پی عروج جهادگر بسیجی «امیر حسین رادمهر»

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با صدور پیامی عروج جهادگر بسیجی استان اصفهان «امیر حسین رادمهر» را تسلیت گفت.

عروج جهادگر بسیجی «امیرحسین رادمهر» در سانحه رانندگی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه از عروج جهادگر بسیجی امیرحسین رادمهر که به همراه گروه جهادی در حال اعزام برای پروژه محرومیت زدایی بود براثر سانحه رانندگی خبر داد.

آخرین اخبار