۰۹:۳۹ - شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر:

قبولی شاهین شهرها در آزمون سراسری دانشگاه های کشور از میانگین کشوری بالاتر است

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر گفت: قبولی دانش آموزان شاهین شهری در آزمون سراسری دانشگاه های کشور امسال ۹ درصد بیش تر از میانگین کشوری افزایش داشته است.

به گزارش شاهین پرس؛ محمد اسماعیل زاده در جمع نمازگزاران روز جمعه در مصلای نماز جمعه شاهین شهر از افزایش ۹ درصدی قبولی دانش آموزان شاهین شهری در آزمون سراسری دانشگاه های کشور نسبت به میانگین کشوری در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: از مجموع دانش آموزان شاهین شهری شرکت کننده در آزمون سراسری دانشگاه های کشور ۴۱ درصد آنها امتیاز لازم قبولی را دریافت کردند که این عدد یک درصد از میانگین قبولی استان اصفهان نیز بالاتر است.

مدیرآموزش و پرورش شاهین شهر از افتتاح یک باب آموزشگاه و ورزشگاه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در خیابان شیخ بهایی و خانه کارگر شاهین شهر خبر داد و
اسماعیل زاده خبر داد و افزود: در ۱۰ ماه اخیر هفت باب آموزشگاه در این شهر افتتاح شده و ۹ طرح نیمه تمام هم در حال تکمیل شدن است.

وی با اشاره به رشد شش درصدی جمعیت دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ابراز کرد: با توجه به افزایش رشد شش درصدی جمعیت دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ضرورت دارد که شهروندان و خیران برای احداث و تکمیل فضاهای آموزشی مشارکت و همکاری بیشتری داشته باشند.

اسماعیل زاده از اجرای طرح جدیدی با عنوان طرح «شهیدبهنام محمدی» با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر خبر داد و افزود: طرح شهید بهنام محمدی برنامه با محورهای مدرسه، مسجد و منزل اجرا می شود.

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر شرکت گسترده دانش آموزان درجشنواره های جابربن حیان، مسابقه های فرهنگی هنری، المپیادهای ورزشی، آموزش های بهداشتی و پیشگیری از بیماری ها را از برنامه های موفق این اداره در سال تحصیلی گذشته نام برد و افزود: استقبال دانش آموزان شاهین شهری در مسابقه های نهج البلاغه، برگزاری سوگواره ها و اعیاد و سفر به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوهای راهیان نور با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با فرهنگ اهل بیت (ع) و آرمان های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.