۱۱:۰۷ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

شهردار شاهین شهر خبر داد:

پروژه بزرگ زیرگذر میدان امام حسین(ع) شاهین شهر در سال جاری عملیاتی می شود

شهردار شاهین شهر از عملیاتی شدن پروژه م بزرگ میدان امام حسین(ع) در سال جاری خبر داد و گفت: شهرداری شاهین شهر با وجود شرایط نامناسب مالی با مدیریت منابع، اجرای پروژه های عمرانی شهر از جمله زیر گذر میدان امام حسین(ع) را بدون تاخیر عملیاتی می کند.

به گزارش شاهین پرس؛ عیسی بهمنی، از کلنگ زنی زیرگذر میدان امام حسین(ع) در سال جاری خبر داد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر با وجود شرایط نامناسب مالی در تلاش است با مدیریت منابع موجود اجرای پروژه های عمرانی شهر را بدون تاخیر ادامه داده و به بهره برداری برساند که پروژه احداث زیرگذر میدان امام حسین(ع) با اعتباری بالغ بر یکصد و ۱۰ میلیارد ریال از جمله پروژه هایی است که عملیات اجرایی آن در سال جاری عملیات آغاز خواهد شد.

شهردار شاهین شهر، اضافه کرد: احداث زیرگذر شاهین شهر گرگاب و تعریض پل هسا از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر است که در صورت بهبود شرایط مالی عملیات احداث آنها شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه محرومیت زدایی از حاشیه شهر در دستور کار مدیریت شهری شاهین شهر قرار دارد، تصریح کرد: شورای دوره پنجم و مدیریت شهری شاهین شهر همواره با اجرای پروژه های عمرانی و فرهنگی در محله های حاشیه شهر در تلاش برای محرومیت زدایی آن محله ها هستند.

شهردار شاهین شهر، میزان اعتبار آسفالت معابر شهری در سال گذشته را بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و با اشاره به مشکلات محله مسکن مهر شاهین شهر، خاطرنشان کرد: شهرداری ضمن اجرای فعالیت های عمرانی و زیربنایی در آن محله، اعتبارات توسعه فضای سبز و احداث مجموعه ورزشی محله مسکن مهر را در بودجه سال جاری لحاظ کرده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.