۰۹:۲۸ - پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵

ارائه خدمات اینترنت رایگان در مسیر «نجف_کربلاء»/ تصاویر

تعدادی از شرکت های خدماتی ایرانی و عراقی به منظور دسترسی آسان زوار «ابا عبدالله حسین(ع)» به اینترنت رایگان در طول مسیر «نجف به کربلاء» دستگاه های اینترنت WiFi رایگاه نصب کردند.

به گزارش شاهین پرس؛ همزمان با نزدیک شدن مراسم عظیم و باشکوه اربعین حسینی، تعدادی از شرکت های خدماتی ایرانی و عراقی با همکاری یکدیگر موفق شدند با نصب دستگاه های WiFi اینترنتی در طی مسیر «نجف به کربلاء» را با شعار « کن خادما لامامک الحسین عبر الانترنیت وانشر عظمه و روحانیه زیاره الأربعین » (از طریق اینترنت خادم امام حسینت باش و شکوه و روحانیت زیارت اربعین را منتشر کن) بصورت رایگان در اختیار زوار قرار دهند.

طبق اطلاعات بدست آمده، صد دستگاه خدمات WiFi رایگان به فاصله یک کیلومتری در طی مسیر نصب شده است.همچنین تعدادی از این دستگاه ها در موکب های مستقر در مسیر قرار داده شده است.این دستگاه قابلیت اتصال 700 گوشی موبایل زوار به اینترنت رایگان را بصورت همزمان دارد و همچنین در کنار این دستگاه ها خدمات دیگری همچون کابل هایی جهت شارژ موبایل را قرار داده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده زوار می توانند از این خدمات از تاریخ دهم ماه صفر تا دو روز بعد از زیارت اربعین و به هنگام بازگشت به نجف استفاده کنند.

144

143 145

انتهای پیام/ صاحب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.