۰۸:۰۰ - پنج شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۲

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با شاهین نا؛

درسی بزرگ برای افرادی که به اروپایی‌ها خوش بین هستند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در رابطه با بی احترامی هیئت اروپایی به آقای هاشمی رفسنجانی گفت: این درس بزرگی برای افرادی که به اروپایی‌ها خوش بین هستند بود، که آنها این افراد را نه تنها احترام نمی کنند بلکه بی احترامی هم می کنند.

haji21

 

 

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نا” حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، در گفتگویی با شاهین نا اظهار داشت: هرکسی که قلبا با ولایت فاصله بگیرد طبیعتا تشخیص بموقع که یکی از شاخصه های بصیرت است را از دست می دهد.

 

خبرنگار شاهین نا: هیئت پارلمانی اروپایی که به ایران سفر کرده بودند، با سران فتنه نیز دیدارداشتند. به نظر جنابعالی چه اهدافی پشت این دیدار وجود داشته است؟
حاجی دلیگانی: درسته که این دو نفر از عناصر فتنه بودند اما به نظر می رسد یکی از اهداف این هیئت کاشتن افرادی یا بزرگ کردن افراد ضعیفی بوده که در آینده و با سرمایه گذاری که روی افراد انجام می دهند بتوانند استفاده ابزاری از آنها داشته باشند، هدف دیگری که اینها در این مقطع دنبال کردند به نظر می‌آید که با توجه به نقض آشکاری که در دو مرحله، اروپایی‌ها وآمریکایی‌ها راجع به متن توافقنامه بین ایران و ۱+۵ انجام گرفت و ملت و مسئولین ایران بسیارعصبانی شدند از نقضی که توسط آنها صورت گرفت، آنها دنبال این بودند که این توپی که داخل ایران بین دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت اطلاعات و وزارت امور خارجه و از طرفی مجلس شلیک می کنند، اینها به نوعی در داخل مشغول شوند تا توجهات از آن نقض آشکار و پیمان شکنی که آنها انجام دادند غافل باشند و آن مسئله اصلی نباشد که در واقع به آن نقضی که آنها انجام دادند ما توجهی نداشته باشیم.
خبرنگار شاهین نا: بی احترامی که هیئت پارلمانی در این سفر به حجه الاسلام هاشمی انجام دادند را چگونه ارزیابی می کنید؟
حاجی دلیگانی: این اتفاق درسی است که افرادی مثل حجه الاسلام هاشمی بداند که همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند:اروپایی‌ها قابل اعتماد نیستند و همچنین آقای روحانی رئیس جمهور که اوباما را به عنوان فردی مودب معرفی کردند، بداند اینچنین در ذات آنها نیست و اولین توهینی هم که آنها انجام دادند به خود آقای روحانی بود در واقع به ملت ایران کردند و لذا این برای افرادی که به اروپایی‌ها خوش بین هستند درس بزرگی بود، که آنها این افراد را نه تنها احترام نمی کنند بلکه بی احترامی هم می کنند، و در مصاحبه‌هایی هم که اعلام کردند گفتند: که هدف اصلی ما دیدار دو عنصر سوخته بود نه مسئولین ایران و این درس بزرگ برای کسانی است که خط اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها را دنبال می کنند این مقدار در نظر آنها کم ارزش است.
خبرنگار شاهین نا: با توجه به تجربه چندین ده ساله آقای هاشمی و روحانی در نظام جمهوری اسلامی چگونه است که در مورد دشمنان نظام شناخت ندارند؟
حاجی دلیگانی: ممکن است که بدانند اما ممکنه که در بعضی مقاطع خوش بینی برایشان بوجود بیاید وهرکسی که قلبا با ولایت فاصله بگیرد طبیعتا تشخیص بموقع که یکی از شاخصه های بصیرت است را از دست می دهد.

 

2 Responses to “درسی بزرگ برای افرادی که به اروپایی‌ها خوش بین هستند”

  1. ولایت گفت:

    سلام آقای حاجی :
    تبعات مخرب اطمینان به روسیه و چین را در ۸ سال گذشته دیدیم . بخصوص چینی ها که سرمایه این ملت را به تاراج بردند و آشغالترین جنسهاشون را به ما دادند . شما در برابر این تاراج صدایتان در نمی آمد . اما حالا چه؟؟؟؟ در مورد بزرگان نظام هم مردم تصمیم میگیرند نه شما

  2. مطهر گفت:

    باسلام وخسته نباشید واقعا دیدگاه ونظر آقای حاجی بسیار درست وپسندیده است هرکس که از قلب امت که رهبری نظام است فاصله بگیرد باید انتظار چنین ناهماهنگی هایی در وجودش را نیزداشته باشد باید به اصول بازگشت والا چتین مشکلاتی ادامه خواهد داشت

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.