۱۴:۰۱ - شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴

عکس/ رقابت «مد» بین دو پرسپولیسی!

سوالی که پیش می آید این است؛ آیا فوتبالیست ها باید از تمرینات خود عکس بگذارند یا از لباس های تازه شان؟

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا” در حالی که شبکه های اجتماعی تبدیل به یک فرصت شده تا خیلی ها در سطح دنیا توانایی شان را نشان دهند، در ایران بعضی ها به ویژه بعضی از چهره های معروف فوتبال، از کارکردهای اصلی این شبکه ها خبر ندارند.

 

خیلی از فوتبالیست های دنیا تلاش می کنند تا از طریق این شبکه ها با طرفداران در ارتباط باشند و به آنها بفهمانند که حتی اگر ستاره هستند، مثل همین طرفداران زندگی می کنند. مثلا رونالدو عکس هایی از کودک خود منتشر می کند، وقتی حتی به او درس یاد می دهد. اما در ایران چهره ها تصور می کنند باید استفاده های دیگر از این شبکه ها کنند؛ مثلا نشان دهند توانایی مدل شدن دارند! سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که اگر خارجی ها به صفحه اش سر بزنند احتمالا تصور می کنند او علاوه بر فوتبال در کار مدلینگ هم کار می کند.

 

او هفته ای چند عکس با لباس های تازه اش منتشر می کند، لباس های که بعضا از نظر مردم عجیب است. او امسال قطعا یک رقیب جدی در پرسپولیس خواهد داشت. محسن مسلمان که به تازگی به پرسپولیس ملحق شده جزو بازیکنانی است که اصرار دارد بیشتر از عکس های در زمین فوتبال، عکس هایی منتشر کند که همه تصور کنند یک مدل است. بی شک امسال رقابت مد در پرسپولیس بین این دو بازیکن خواهد بود! اما کیست که نداند، آنچه که در صفحه شخصی این بازیکنان منتشر می شود باید گواه از تلاش آنها در زمین فوتبال داشته باشد نه عکس هایی که بیشتر حکایت از مدل بودن شان دارد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-10 15:20:07Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

منبع:راه دانا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.