10:01 - چهارشنبه 25 ژانویه 2023

دستگیری سارقان مسافرنما در آزادراه معلم شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: دو سارق به عنف که در پوشش مسافر و با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودروی یک شهروند را داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری دو سارق به عنف که در پوشش مسافر و با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودروی یک شهروند را داشتند خبر داد و اظهار کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شاهین‌شهر حین گشت‌زنی فعال و هدفمند شبانه در سطح حوزه استحفاظی خود، به توقف یک دستگاه خودروی سواری در حاشیه خاکی کنار آزادراه معلم مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل، دو جوان مسلح به سلاح سرد از خودرو پیاده شدند و قصد متواری شدن به سمت بیابان‌های اطراف را داشتند که با هوشیاری و واکنش سریع ماموران، هر دو نفر آن‌ها دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: در بررسی‌ها، مشخص شد این دو جوان در پوشش مسافر، این خودرو را از اصفهان به مقصد شاهین‌شهر کرایه کرده بودند و بین راه، با تهدید راننده به‌وسیله سلاح سرد قصد زورگیری وجوه و گوشی همراه و سرقت خودروی وی را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس ناکام ماندند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی به رانندگان خودروهای مسافربر شخصی و رانندگان تاکسی‌های گردشی توصیه کرد از سوار کردن افراد مشکوک به مقصد حاشیه شهرها و نقاط پرت و خلوت به‌ویژه در ساعت‌های پایانی شب خودداری کنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.