۱۷:۰۰ - پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نتایج رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهری در هیات های اجرایی و نظارت شاهین شهر و میمه اعلام شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه از نهایی شدن تعیین تکلیف داوطلبان انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای شهری شهرستان تا این مرحله و اعلام نظر هیات نظارت شهرستان و اطلاع رسانی نتایج به داوطلبان خبر داد.

به گزارش شاهین پرس؛ اسفندیار تاجمیری از نهایی شدن تکلیف داوطلبان انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای شهری شهرستان شاهین شهر و میمه تا این مرحله با اعلام نظر هیات نظارت شهرستان خبر داد و اظهار کرد: بر اساس روزشمار اجرایی انتخابات شوراها در پایان مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در هیئت اجرایی انتخابات نتایج به هیئت نظارت شهرستان ارسال شد.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: نتایج حاصله از بررسی هیئت نظارت شهرستان حاکی از آن است که از تعداد ۱۷۰ نفر تایید شده در هیئت اجرایی ۱۳۲ نفر توسط هیات نظارت شهرستان تایید و اسامی آنان به فرمانداری شهرستان اعلام شد و متعاقبا به کلیه داوطلبان اطلاع رسانی شده است.

وی اضافه کرد: بر همین اساس افرادی که صلاحیت آنها مورد تایید هیات های اجرایی و نظارت قرار نگرفته می توانند ظرف مدت چهار روز از نهم اردیبهشت 1400 لغایت دوازدهم اردیبهشت 1400 اعتراض خود را به هیئت نظارت استان ارائه کنند تا ظرف ۱۰ روز پس از آن به شکایات آنها رسیدگی شود.

تاجمیری با اشاره به آمار ثیت نام شده در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهری این شهرستان خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان شوراهای شهری پس از مرحله ثبت نام افراد تاکنون تعداد ۴۵ نفر از ادامه داوطلبی انصراف داده‌اند که از این تعداد ۳۶ نفر قبل از رسیدگی به صلاحیت آنان در هیئت اجرایی انصراف داده بودند.

وی افزود: اطلاع رسانی تکمیلی در رابطه با آمار داوطلبان نهایی بر اساس روز شمار انتخابات پس از مرحله رسیدگی به شکایات احتمالی افراد در هیات نظارت استان و اعلام نظر آن هیات انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.