۱۴:۴۵ - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر خبر داد:

یک محموله شیرآلات بهداشتی قاچاق در شاهین شهر کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، از کشف یک محموله شیرآلات ساختمانی قاچاق از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شاهین شهر خبر داد.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ حسین بساطی، از کشف یک محموله شیرآلات ساختمانی قاچاق از یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد و اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر و میمه حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک اتوبوس مسافربری مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، افزود: در بازرسی از جعبه های بار این اتوبوس تعداد ۴ هزار و ۸۵۰ عدد انواع شیرآلات خارجی کشف شد که راننده این اتوبوس مدارک گمرکی را ارئه نداد.

سرهنگ بساطی، با بیان اینکه اتوبوس و محموله آن توقیف و به پارکینگ منتقل شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این محموله کشف شده، توسط کارشناسان یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعلام شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این خصوص راننده اتوبوس نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، در پایان خاطر نشان کرد: هر گونه فعالیت در زمینه قاچاق کالا باعث رکود اقتصادی و تورم در جامعه می شود که از عموم شهروندان تقاضا می شود اخبار مربوطه را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ پلیس

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.