۱۵:۲۹ - دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شاهین شهر خبر داد؛

تلاش ۳ ساعته پلیس شاهین شهر؛ محمدطه ۴ ساله را به آغوش خانواده برگرداند

کودک ۴ ساله ای که شب گذ شته توسط سارقان یک دستگاه خودرو ربوده شده بود، با تلاش سه ساعته پلیس شاهین شهر، به آغوش خانواده اش بازگردانده شد.

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ”حسین بساطی”، از تلاش موفقیت آمیز پلیس شاهین شهر برای برگرداندن کودک ۴ ساله شاهین شهری از دست سارقان به آغوش خانواده خبر داد و اظهار کرد: شب گذشته، خانمی طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ با صدای بریده بریده و پریشان گفت برای خرید از خودرو پیاده شده بوده ام که خودرو در حالی که پسر ۴ ساله ام در آن بوده به سرقت رفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از ماموران گشت انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر وارد عمل شده و به جستجو برای یافتن خودروی مسروقه پرداختند.

این مقام انتظامی، ادامه داد: اقدامات ویژه پلیس به منظور مهار سارقان و بستن همه راه های ورودی و خروجی ادامه داشت تا اینکه سرانجام سارقان پس از ۳ ساعت که همه راهها را برای خود بسته دیدند، خودرو را در یکی از نقاط شهر رها کرده و متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، با بیان اینکه بحمدالله “محمد طه” ۴ ساله صحیح و سالم به خانواده اش تحویل داده شد، گفت: در این حادثه سارقان تعدادی از قطعات و اموال خودرو را به سرقت برده اند که شناسایی و دستگیری آنان با جدیت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.