۰۸:۰۱ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

نماینده شاهین شهر و میمه:

مواضع غلط برخی افراد تروریست ها را تشویق به انجام حرکات و اقدامات دیگری علیه ایران می کند

حاجی دلیگانی گفت: شهادت مظلومانه شهدای سپاه پاسداران پیامی برای آن دست افرادی که زمینه این اقدامات را فراهم می کنند و آنهایی که می گویند ما در گردونه انتقام وارد نمی شویم در بر دارد، بر همین اساس این افراد باید بدانند با این نوع مواضع خود، تروریست ها را تشویق به انجام حرکات و اقدامات دیگری علیه ایران می کنند.

به گزارش شاهین پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، در در حاشیه آیین تشییع شهدای مدافع حریم امنیت در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با محکومیت اقدام تروریستی زاهدان که منجر به شهادت تعدادی از پرسنل سپاه پاسداران شد، اظهار کرد: هر گاه به نوعی در برابر زیاده خواهان جهانی و استکبار کوتاهی رخ داده است و یا این که مردم ما اقدام افتخارآمیزی انجام داده اند دشمنان ملت ما دست به چنین اقداماتی زده است.

وی افزود: از جنبه دیگر استان اصفهان همواره در صحنه های مختلف و در دفاع از ایران و اسلام پیشتاز بوده و در هر مقطع شهدای فراوانی را تقدیم کرده است، هم چنان که در قائله های کردستان، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان که ضدانقلاب و با حمایت کشورهای خارجی دچار حمله شده بود، استان اصفهان به آن صحنه ها وارد شد و با ایستادگی توانست دفاع کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، حضور استان اصفهان را در دفاع مقدس نیز جانانه عنوان کرد و ادامه داد: این حادثه تروریستی ناجوانمردانه که منجر به شهادت مظلومانه این شهدا شد دارای چند پیام است از جمله این که ملت ما هم چنان در صحنه است و در هر عرصه ای که لازم باشد برای دفاع از حقانیت خود و سرزمین ایران و دفاع از اسلام و انقلاب همواره ایستادگی نموده و با تقدیم جان ایثارگری کرده و از این جهت راه دفاع و ایثار باز است.

وی اضافه کرد: پیام دیگری که این شهادت ها با خود به همراه دارد، پیامی برای دشمنان این ملت است تا بدانند این شهادت ها ما را مصمم می کند تا برای تامین منافع مردم منسجم بوده و ایستادگی کنیم و انتقام این گونه اعمال تروریستی را خواهیم گرفت.

حاجی دلیگانی با انتقاد از موضع برخی افراد در برابر چنین اقدامات تروریستی، این نوع موضع گیری ها را نادرست دانست و افزود: در عین حال شهادت مظلومانه این شهدا پیامی نیز برای آن دست افرادی که زمینه این اقدامات را فراهم می کنند و آنهایی که می گویند ما در گردونه انتقام وارد نمی شویم در بر دارد، بر همین اساس این افراد باید بدانند با این نوع مواضع خود، تروریست ها را تشویق به انجام حرکات و اقدامات دیگری علیه ایران می کنند و این نوع موضع گیری ها چیزی جز ارسال دعوتنامه برای تروریست ها نیست.

وی خاطر نشان کرد: پیامی که این شهادت ها برای این افراد دارد این است که هر چه قدر در برابر دشمن خونی و دشمنان ایران و انقلاب کوتاه بیایند دشمنان ما یک قدم جلوتر خواهند آمد، هم چنان که در قضیه پالرمو و CFT وقتی اکثریت مجلس رأی مثبت می دهد کشورهای اروپایی و امریکا یک گام در مواضع خود جلوتر آمده و حتی تعهداتی که در برجام پذیرفته بودند را نیز انجام نمی دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با بیان این که ملت ایران زیربار قراردادهای ذلیلانه ای چون دادن نفت در برابر غذا نمی رود گفت: تیم دولت نیز باید روحیه خود را تغییر دهد و هریک از مسوولان نیز اگر قادر نیست لباس رزم در عرصه اقتصادی به تن کند باید میدان را به عهده افرادی بگذارند که ظرفیت و توانایی این کار را دارند تا در این برهه از تاریخ کشور اقدامی رو به جلو انجام داده و موجب قطع امید اروپایی ها و آمریکا گردند.

وی تاکید کرد: اگر در مقابل دشمن محکم بایستیم و ایستادگی کنیم و از همه اقتدار خود بهره ببریم دشمنان نیز از موضع خود کوتاه خواهند آمد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.