۱۷:۰۰ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

اینستاگرام ماهیت اسرائیلی خود را نشان داد

همزمان با روز قدس ” اینستاگرام” پست سخنرانی سیدحسن نصرالله در حمایت از مردم فلسطین را حذف کرد.

به گزارش شاهین پرس؛ دو روز قبل حجت الاسلام و المسلمین علی سرلک سخنران و کارشناس علوم دینی و قرآنی، در حمایت از مردم فلسطین، ویدئویی از سخنرانی سید حسن نصر الله منتشر کرد. پس از آن همزمان با روز قدس، اینستاگرام این پست را حذف و هویت اسرائیلی خود را نشان داد.

در همین زمینه علی سرلک تصویری از حذف شدن این پست را در صفحه اینستاگرامش منتشر و عنوان کرد: به تعبیر آقا این کارها از سر ضعف و وحشت است نه قدرت.
سرلک نوشت: “پست قبلی‌ام را که گوشه ای از سخنرانی شور انگیز سید حسن نصرالله عزیز در حمایت از فلسطین بود، اینستاگرام حذف کرد. بر اساس تجربه مکرر پست‌های قبلی متوجه شدم حتی تعداد لایکها را هم کاهش داده بود.

این بیچاره ها گمان می‌کنند با حذف پست و لایک می توانند در عزم ما در کمک به مردم مظلوم فلسطین، خلل ایجاد کنند. حالا می فهمم که به تعبیر آقا این کارها از سر ضعف و وحشت است نه از سر قدرت، یعنی چه. به فضل خدا به زودی شاهد ویران شدن بیت عنکبوتی جریان صهیونیسم خواهیم بود.

این درحالی است که صفحه اینستاگرام منتسب به سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی، که روز جمعه به مناسبت روز جهانی قدس، نماهنگی به زبان عربی به اشتراک گذاشته بود این پست نیز چند ساعت بعد توسط اینستاگرام حذف شد.

این چندمین بار است که اینستاگرام پست‌های صفحه‌ سردار سلیمانی را حذف می‌کند و حتی چندی پیش صفحه ایشان را نیز بسته بود. همچنین

در چند روز اخیر پست‌های بسیاری دیگر از کاربران که مربوط به روز جهانی قدس و سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان بود، توسط اینستاگرام حذف شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.