۱۰:۵۲ - پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه:

سارقان خشن کارگاه‌های صنعتی شاهین شهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: اعضای باند سارقانی که با خشونت از کارگاه‌های صنعتی سرقت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند

به گزارش شاهین پرس؛ سرهنگ رجبعلی مختاری، از دستگیری اعضای باند سارقانی که با خشونت از کارگاه‌های صنعتی سرقت می‌کردند خبر داد و افزود: در پی گزارش وقوع چند مورد سرقت از کارگاه های صنعتی شهرستان شاهین شهر و میمه و ضرب و شتم نگهبان، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، اضافه کرد: ماموران آگاهی پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند اعضای شش نفره این باند را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ مختاری افزود: این سارقان به صورت شبانه و با دو دستگاه وانت، کارخانه ها و واحدهایی را که تنها داری یک نگهبان بوده و به وسایل امنیتی از قبیل دوربین مجهز نبودند را انتخاب و با مراجعه به محل و اغفال نگهبان و بستن دست و پای آنان اقدام به سرقت اموال موجود در محل می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: سارقان در بازجویی به سرقت ۳۰۰ میلیون ریال اموال از کارگاه های صنعتی اعتراف کردند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.