۱۴:۰۲ - یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

زن و شوهر بازیگری که حاشیه‌نشین شده‌اند

بهمن زرین‌پور که به گفته‌ خودش این روزها در حال نوشتن یک رمان با عنوان ˝بن‌بست نیلوفر˝ است‌، گفت اگر شرایط فراهم شود از این رمان قرار است سریالی هم برای تلویزیون بسازند.

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا”  این کارگردان و بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: حدود شش ماه است که مشغول نگارش رمان “بن‌بست نیلوفر” هستم. احتمالاً چندین ماه دیگر زمان می‌برد تا این کتاب منتشر شود و سپس اگر خدا بخواهد سریالش را هم می‌سازم، اما این مسئله هنوز به قطعیت نرسیده است و علاوه بر این، فعلاً پیشنهادی برای تلویزیون نداشتم و بیشتر حاشیه‌نشین هستم.

وی همچنین اظهار کرد: باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد و تا چه حد دستمان برای کار کردن باز است. در حال حاضر متداول‌ترین کار در صداوسیما این شده است که پول بازیگران و کسانی که زحمت می‌کشند را نمی‌دهند و کسانی وارد کار تهیه‌کنندگی شده‌اند که طبیعی شده زمانی که کاری شروع می‌شود در ابتدا قسط‌های اولیه را پرداخت نمی‌کنند و از هنرمندان فرصت می‌خواهند و تا پایان کار هم پولی به آن‌ها نمی‌دهند متأسفانه ارشاد هم هیچ کمکی نمی‌کند؛ بنابراین در چنین وضعیتی ترجیح می‌دهیم کاری نکنیم.

زرین پور که همسر مینا جعفرزاده، بازیگر سینما و تلویزیون است‌، درباره فعالیت‌های این روزهای همسرش هم گفت: خانم جعفرزاده هم فعلاً کاری برای سینما و تلویزیون انجام نمی‌دهد و تا جایی که من در جریان بودم حدود دو ماه پیش یک کاری برای تلویزیون داشتند، اما فعلاً در حال حاضر کار نمی‌کنند.

در پرونده هنری زرین‌پور کارگردانی سینمایی هفت ترانه دیده می‌شود. او بازیگر فیلم‌هایی چون حکایت عاشقی (۱۳۹۳)، پاداش (۱۳۸۷)، دختری با کفش‌های کتانی (۱۳۷۷)، زشت و زیبا (۱۳۷۷)، زرد قناری (۱۳۶۷)، تحفه‌ها (۱۳۶۶) بوده است.

زرین‌پور فعالیت سینمایی را با بازی و دستیاری کارگردان فیلم ستارخان به کارگردانی علی حاتمی آغاز کرد.
در کارنامه هنری مینا جعفرزاده هم بازی در فیلم‌های اخراجی‌ها، کیفر، چارچنگولی، دختری با کفش‌های کتانی و … دیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.