۱۳:۱۵ - پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

توهین شبکه «فارسی وان» به «مرتضی پاشایی»

حسام نواب صفوی یک بار دیگر در صفحه اینستاگرامش به شبکه معاند فارسی وان هشدار داد و از خرابکاری این شبکه پرده برداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری”شاهین نا” حسام نواب صفوی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به توهین فارسی وان به مرتضی پاشایی در هنگام مراسم فوتش واکنش نشان داد.
با توجه به پیگیری و تشکیل پرونده قضایی برای شبکه فارسی وان توسط حسام نواب صفوی این مورد هم به موارد مشابه اخیر اضافه می شود.
3579248_517

نواب صفوی در این پست نوشت: آری مرتضی جان یکی نه، خیلیها هستن، تو که دستت از زندگی کوتاهه، ولی هستند ایرانیان باغیرتی که جواب کسانی که تو و مردم ایران رو مسخره می کنند با قدرت بدهند به تو قول می دهم جواب وطن فروشانی که به ملت خود خیانت می کنند را خواهیم داد ما بیشماریم.
دلم می خواست زنده بودی و طومارهایی که علیه این شبکه خائن جمع شده ببینی، بزودی خواهی دید که مردم ایران جواب توهین را چگونه خواهند داد. مرتضی جان تو خیلی معصوم بودی چگونه می شود تو را مسخره کرد این چه وجدانیست که حاضر می شود به هموطنان خود اینگونه خیانت کند ملت ایران تو را فراموش نخواهد کرد آسوده بخواب ملت غیرتمند تو بیدار است. روحت شاد.
 

سرچ کنید در گوگل توهین مجری فارسی ١ به مرتضی پاشایی دوستان همین الان فارسی ١ این پلانو سریع فیلمبرداری کرد من صدای مجری رو ندارم که بخوام عوض کنم دیر به فکر افتادید چرا امشب که مردم آگاه شدند یادتون افتاد. مزدوران فارسی ١ مدتهاست که این توهین در گوگل و یوتیوب هست چرا امشب به فکر افتادید مردم، تاریخ انتشار خبر به مرحوم پاشایی و یوتیوب را نگاه کنید فارسی ١ مزدور خجالت بکشید بس است دست شما برای مردم ایران رو شده.
 

در پست بعدی صفحه، حسام نواب صفوی با انتشار فیلم دیگری شبیه به همان پلان و وضعیت مجری فارسی وان در سکانس، اما این بار با تغییر حرف هایش خبر از ترس، ضعف و پشیمانی از گفته های قبلی اش می دهد.

دوستان عزیز الان چند ماهه که توهین به مرتضی پاشایی در سایتها هست برید در سایت یوتیوب و زمان نشر فیلم رو نگاه کنید.

دوما: یا کس دیگه صدای مجری فارسی ١ رو نداره که بتونه ادیت کنه.

سه: به حرکت دست مجری هنگام اسم مرتضی پاشایی دقت کنید در فیلم بعدی حرکت دست هنگام استفاده از رمضانی پور کاملا فرق دارد.

چهار: استرس مجری و آب دهان قورت دادنش کاملا ناشی از ترس وی است.

پنج: لیوان کو نتونستید لیوانو پیدا کنید به طراح صحنه بگید ٢ روز وقت داره همون لیوانو پیدا کنه دوباره ایندفعه با لیوان فیلمبرداری کنید.

شش : چرا آرم فارسی١ از بالای صفحه اومده پایین صفحه یادتون رفته؟
هول بودین یاد آرم فارسی ١ نبودید بعد اگه میخای بگی زوم کردی لیوان سر جاش نیست مگه همون پلان نبوده؟؟؟!!! فارسی ١ نادان: هفته ها از انتشار فیلم اصلی می گذرد چرا امشب یادتون افتاد این پلان رو دوباره فیلمبرداری کنید از ترس بخود می لرزید ولی ضبط مجدد یک پلان کار بسیار آسانیست من از گوگل و یوتیوب تکه برداری کردم خیلی دیر به فکر افتادید. مردم گوگل و یوتیوب رو نگاه کنید هر کسی که فقط یک فیلم دیده باشد متوجه خواهد شد، گول این شبکه ضد ایرانی و نخورید دروغ های آنان یکی یکی فاش خواهد شد و اگر راست می گویید به ملت ایران و مرحوم مرتضی پاشایی توهین نکردید در دادگاه پاسخگو باشید شما که دم از ایران می زنید اگر واقعا ایرانی هستید بیایید وگرنه از تو یه سوراخ داد زدن مردانه نیست من اگه جای شما بودم برای حیثیت خودم هم بود می آمدم. امیدوارم مثل صدام روزی از تو سوراخ بیرون بکشنتون فارسی وان./ باشگاه خبرنگاران

 

One Response to “توهین شبکه «فارسی وان» به «مرتضی پاشایی»”

  1. سینا گفت:

    احسنت به این همه اقتدار و هوش و ذکاوت شیرمرد ایران حسام نواب صفوی……… واقعا خدایا چقدر انسانها متفاوت هستن …….. چقدر انسانهای خوب و اهل کار و تلاش داریم که از جانشون گذشتن و از ایران دفاع میکنن همچون سردار قاسم سلیمانی ………. و چقدر موجودات پست و حقیر و ذلیل داریم که با هارت و پورت جیبشونو پر میکنن مثل سیدمحمد حسینی و مثل خیلی از وطن فروشهای دیگه…………

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.