۱۶:۲۹ - جمعه ۰۷ شهریور ۱۳۹۳

با برگزاری رزمایش حضرت ثامن الائمه؛

نمایش اقتدار بسیجیان ناحیه شاهین شهر و میمه

رزمایش اقتدار بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت المقدس، گردان‌های رزمی امام حسین(ع) و گردان‌های امنیتی امام علی(ع) به نام حضرت ثامن الائمه به مدت دو روز در شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه “شاهین نافرمانده سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه از برگزاری رزمایش اقتدار بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت المقدس، گردان‌های رزمی امام حسین(ع) و گردان‌های امنیتی امام علی(ع) به نام حضرت ثامن الائمه در شهرستان خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: این رزمایش با استعداد 3 گردان در روزهای جمعه و شنبه، 7 و 8 شهریورماه در اردوگاه قدس  و سپس در اردوگاه‌ علویجه به منظور حفظ و انسجام نیروها و انجام رزمایش خاص گردان‌های مذکور و نمایش اقتدار گردان‌های بسیجی اجرا می شود.

قربانی خاطر نشان کرد: این رزمایش از صبح روز جمعه با فراخوان نیروها آغاز و عصر روز شنبه با حضور نیروها در اردوگاه قدس علویجه به پایان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: حفظ و انسجام و به کارگیری گردان‌های بیت المقدس، امام حسین(ع) و امام علی(ع)، ایجاد توانایی و آمادگی لازم برای دفاع از انقلاب و نظام، کسب آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از جمله اهداف رزمایش ثامن الائمه است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.