شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

شما خوشمزه‌ها از کجا پیدایتان شد؟

تاریخچه ورود میوه‌هایی که در آسیا نبوده و بعدا با پیدایش قاره آمریکا و همچنین کشورهای اروپایی به آن‌ها دست یافتیم؛ شاید برای شما هم جالب باشد که اولین بار سیب‌زمینی در عهد ناصری در ایران رواج یافت و یا برادر ناصرالدین شاه قاجار اولین کسی بود که اولین بار گوجه‌فرنگی را در کنار کباب خورد و آن را به سنت ایرانیان تبدیل کرد.

سارقان کابل‌های مخابراتی شاهین‌شهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از دستگیری سه سارق حرفه ای کابل های مخابراتی در شهرهای شاهین شهر و گرگاب خبر داد.

سارق سابقه دار دوچرخه های محله خانه کارگر شاهین شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه و موتورسیکلت با ۱۵ فقره سابقه سرقت در شاهین شهر خبر داد.

کدام پیام‌رسان ایرانی ویژگی و قابلیت‌های بهتری دارد؟

در دنیای امروز که با تولید روزافزون برنامه‌های پیام‌رسان، این نوع فناوری به سرعت به محبوب‌ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده است، بسیاری از پیام‌رسان‌های ایرانی، ما را به سمت تعامل با مشتریان و بالا بردن امتیاز رضایت مشتری سوق داده و راه را برای ارتباط با دنیای ارتباطات آسان کرده‌اند.

اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت در محلات مسکن مهر و ردانی پور شاهین شهر +تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری ۲۸ نفر خرده فروش مواد مخدر، سارق و معتاد متجاهر در اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار و پاکسازی نقاط آلوده در محلات مسکن مهر، پردیس و ردانی پور شاهین شهر خبر داد.

انهدام باند سارقان موتورسیکلت و قطعات خودرو با ۵۱ فقره سرقت در شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از انهدام باند چهار نفره سارقان موتورسیکلت و قطعات خودرو با ۵۱ فقره سرقت در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

سارق اموال داخل خودروهای پژو ۲۰۶ شاهین شهر دستگیر شد/ دعوت پلیس از مالباختگان برای شناسایی سارق

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارقی که با روشی خاص اقدام به سرقت محتویات و قطعات خودروهای پژو ۲۰۶ و دیگر خودروها در سطح شاهین شهر می‌کرد خبر داد.

در بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی آمده؛

اقدام نشریه فرانسوی غیراخلاقی و خلاف کرامت انسانی است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی علیه مرجعیت تشیع را غیراخلاقی و خلاف کرامت انسانی خواند و آن را محکوم کرد.

توقیف اتوبوس حامل سوخت قاچاق در شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل ۷۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.

تصاویر|مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در شاهین شهر

مراسم گرامیداشت سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه شاهین شهر برگزار شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار