شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

فرماندار شاهین شهر و میمه:

خبرنگاران، مطالبات دوازده گانه رهبرانقلاب از حوزه رسانه را نصب العین خود قرار دهند

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: انتظار داریم خبرنگاران مطالبات دوازده گانه رهبر معظم انقلاب از حوزه رسانه را نصب العین خود قرار داده علاوه بر اطلاع رسانی در فرهنگ سازی و کاهش معضلات اجتماعی نیز تلاش کنند.

عملکرد ضعیف و نامناسب مراکز آموزشی و مهدکودک ها، نبود دانش کافی مهارت آموزی مربیان است

رئیس کمیسیون فرهنگی و امور بانوان شورای اسلامی شاهین شهر گفت: علت عمده عملکرد ضعیف و نامناسب مراکز آموزشی و مهدکودک ها نبود دانش کافی مهارت آموزی مربیان است

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر؛

هدف از دوره آموزش مربیان، تربیت شهروندان معتقد و متعهد است

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر با بیان اینکه ۷۰ درصد یادگیری کودکان در مرحله پیش دبستانی و مهدکودک است گفت: اگر برای مربیان این کودکان ضمن تولید محتواهای غنی، سطح دانش آنها را ارتقا و تقویت کنیم قطعا می توانیم شهروندان متعادل، معتقد و متعهد به اجرای قوانین جامعه نیز تربیت و پرورش دهیم.

بیانیه مسئولان ارشد شهرستان شاهین‌شهر و میمه در محکومیت اهانت سران فتنه به شهدای مدافع حرم

یزیدیانی که در عاشورای سال ۶۱ هجری قمری حسین بن علی علیه السلام و اهلبیت و یاران شهیدش را، خارجی نامیدند و در عاشورای ۸۸ سوت و کف و هلهله و هورا به راه انداختند؛ در عاشورای امسال حسین همدانی را سردار بی افتخار می نامند! و البته این افتخار اصحاب آخرالزمانی سید و سالار شهیدان است که منفور ظالمان و دنیاطلبان و سیاست بازان مستبد و خودکامه و دیکتاتورهای ظاهر الصلاح باشند.

دسیسه ۳۰ ساله دشمن برای کنترل جمعیت در ایران

دشمن از سه، چهار دهه قبل با هدف تسلط بر کشور ما توطئه‌ای برای کاهش جمعیت ایران به اجرا درآورده است که از فرهنگ سازی جایگزینی فرزندان در خانواده با حیوانات خانوادگی از طریق کارتون‌ها تا قتل عام جنین‌ها را شامل می‌شود و آگاه سازی نسبت به این مسأله اولین قدم برای استفاده از فرصت چهار، پنج ساله کشور ما برای فرار از بحرانی است که دشمن ما را برای سوق دادن به سمت آن هدایت می‌کرد.

بازخوانی همه توهین های سران فتنه علیه ملت ایران؛

خیانت های سران فتنه علیه ملت ایران قابل اغماض نیست

خیانت های سران فتنه و برخی خواص علیه ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، طوماری طویل و پرونده ای قطور است که هیچ کدام از آنها قابل اغماض و چشم پوشی نیست و ملت ایران از دستگاه قضا انتظار دارند که به وظیفه خود در برابر سران فتنه و بانیان وضع موجود عمل کنند.

حرم آل الله خط قرمز شهدای مدافع حرم بود/ شهادت محسن حججی چشم جهانیان را روی جنایت های داعش باز کرد

اگرچه داعشیان امروز همان یزیدیان سال ۶۰ هجری قمری بودند ولی جوانان و شیعیان امروز کوفیان آن زمان نیستند و روی ناموس رسول خدا(ص) غیرت و تعصب دارند. شهدای مدافع حرم از همان کسانی هستند که رسول خدا فرمود امت من در آخر الزمان بهترین امتم هستند که امامشان را با چشم سر ندیده اطاعت می کنند.

آخرین اخبار